Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
 61/113 anonim ***** válasza:
30%

Nekem (is) tetszik, bár én megmondom őszintén, a 10 millióból 9-et az esküvőre költeném, a maradék 1 milliót pedig felajánlanám jótékony célra. (Azért csak 1 milliót, mert ha esküvőre gyűjtöttem 10-et, akkor nyilván nem adom oda a felét, de 1 millió már nem osztana-szorozna...)


minden jót.

2009. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 anonim ***** válasza:
59%

Utolsónak.. ugye ezt nem gondolod komolyan??? miért nem jótékonykodsz te a fizetésedből?? mert azt gondolod, hoyg a kicsi úgy sem számít?? nem kell itt álszenteskedni..


Ha lenne rá lehetőségem én is költenék ennyit az esküvőmre.. persze nem barokkos lenne..(nehezen tudom elképzelni a vidéki, egyszerű rokonaimat ilyen ruhákba..rajtam nevetnének:D)


Egyébként ha meghívnál..én tuti elmennék:D és nagyon várnám..bár azon én is aggódnék, hogy mit adjak nektek:D

2009. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 anonim válasza:
82%
Szerintem jó lenne de az a fontos hogy ti mit szeretnétek ne foglalkozzatok mással ha nektek ez jön be akkor csináljátok így.
2009. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 anonim ***** válasza:
81%
Csodálatos ötlet.Mi a párommal Diszmagyarban akartunk esküdni de túl soká tartott volna megrendelni a ruhákat.
2009. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/113 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 20:17-esnek: én a kis pénzemből is adok, nem kell itt az okoskodó szöveg. Vicces vagy, komolyan! :) de nem baj, jót derültem rajta!
2009. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 anonim ***** válasza:
92%

Szia


Biztos nagyon régi álmotok egy gyönyörű esküvő,hogyha ennyi pénzt öszegyűjtötettek rá,hiszen az ember nem tud 2-3 év alatt ennyit összegyűjteni.

Ha nekem most lenne ennyi felesleges pénzem én is tartanék egy nagy esküvőt,de nem ilyen stílusban,szerintem sokkal romantikusabb egy gyönyörű fidres-fodros-habos ruhában egy nagyon gyönyörű és romantikus tengerparton este a naplementénél,a repülőjegy sem kerülne többe mint,hogy most 100embernek kölcsönzöl egy ruhát!

2nap szerintem az már nagyon sok lenne,hiszen az ember egy fél napos esküvőtől is kifárad,főleg aki gyerekkel megy annak még a fél napos esküvő is sok,ráadásul,ha több gyerek is van.az meg szerintem tök hülyeség,hogy egyik nap a templomi másik nap a polgári esküvő,de ti tudjátok.

sok boldogságot és kitartást kívánok az álmaitok megvalósításához!

2009. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/113 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is rongyrázás. Ne öltöztesd be a vendégeket, nem hiszem hogy ezt bárki szeretné. A két nap sok, sőt, a fél napos esküvőn is sokan elfáradnak.

Tesómék esküvője 5 millió volt, tüzijáték, meg minden ami kell, 160 vendég, és csodálatos volt! Nem kell másokra ruhát erőltetni.

Úgy tűnik, hogy neked a kűlcsíny számít, nem is az egész érzelmi oldala... de azért legyetek boldogok :) és ha ilyen gazdag vagy, jótékonykodhatnál.

2009. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is nagyon tetszik az ötlet!

És nem értem azokat az embereket akik leszólnak téged azért mert van rá pénzed! Én is nagyon szeretném ha sok pénzem lenne de nem vagyok féltékeny azokra akiknek sok van. :)

Nagyon szép lesz és különleges ez az esküvő! Előre is sok boldogságot kívánok nektek! :D

2009. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 anonim válasza:
80%

Szia!

Én nagyon szívesen felvenném a reneszánsz ruhát, szerintem jó buli. De a helyszínen kapják csak meg méret szerint? Mert ebben az esetben attól félnék, hogy nem lenne rám jó átalakítás nélkül (magas, vékony vagyok). Ha meg minden vendég menne előtte 2-3 ruhapróbára, mint a menyasszony és a koszorúslányok, az rengeteg idő/energia. Bár egy év sok idő...

2009. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Én egy picit irígy vagyok, de ez nem gonosz szándékú. Bárcsak telne majd nekem is ilyenre! :) Szerintem nagyon szép lesz, én imádnám. A környezet alapból megadja az esküvő hangulatát. :) Jól kitaláltátok. Sok boldogságot!


17/L


Ui.: Ha kimarad véletlenül egy meghívó, postázhatod! :D

2009. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!