Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/113 anonim ***** válasza:
75%
ne kamuzz.... ;)
2009. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/113 anonim ***** válasza:
70%
A szüleimnek össz 4 diplomávával nem sikerült... ők is güriztek egész életükben. Nyugdíj felé közeltíve nem tehetik meg. Hol éltek? Ez a gyakorlet ma Mo-n? Aki becsületesen dolgozik az halad előre? Sajnos én nem így tudom...
2009. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/113 A kérdező kommentje:

Nem kamuzok


Különben eddig nem tudom, hol írtam, hogy eddig Magyarországon éltünk, de 1 és fél éve költöztünk vissza, szóval valótlan dolgokat ne írjatok, köszönöm...

2009. aug. 27. 22:55
 104/113 anonim ***** válasza:
23%

21:32 es vagyok


Ne haragudjatok te ti nagyon maradiak vagytok,hála az égnek vannak szerencsés jóindulatú emberek is még ezen a földön és nem mindenki olyan mint ti!

Több mint 20 éve dolgozunk ugyan azon a munkahelyen a férjemmel és mivel jó munkás emberek voltunk mindig ezért már sok-sok ével ezelőtt főnök lett belőlünk és most már nem jelentéktelen munkások vagyunk ÉS MINDENT A KEMÉNY MUNKÁNKNAK KÖSZÖNHETÜNK,NEM NYALTUNK SEGGET HANEM TŰRTÜNK HOSSZÚ ÉVEKEN ÁT MINDENT ÉS CSAK DOLGOZTUNK ÉS HÁLA AZ ÉGNEK A 2-ŐNK FIZETÉSE MEGHALADJA A 400 EZER FT-OT.MOST HA VALAKI VÉGIGGONDOLJA EZ NEM IS OLYAN SOK PÉNZ,CSAK MI TUDUNK SPÓROLNI,ÉS NEM KÖLTEKEZÜNK,FIATAL KORUNKBAN NEKÜNK IS SOK VOLT A KÖLCSÖN KEVÉS A PÉNZ STB.STB.CSAK MI TÖBBRE AKARTUK VINNI ÉS SIKERÜLT IS.

HA HISZITEK,HA NEM EZ AZ IGAZSÁG,ÉS IGEN IS ÉLNEK MÉG OLYAN EMBEREK AKIK KEMÉNYEN MEGDOLGOZNAK A PÉNZÜKÉRT,SAJNÁLOM AZOKAT AZ EMBEREKET AKIK ILYEN HITETLENEK,MOST JÖHETNEK A LEPONTOZÁSOK,NEM ÉRDEKEL ÉN CSAK AZT ÍRTAM LE AMI AZ ÉLETEM,HA MÁSOKNAK EZ NEM TETSZIK AZ AZ Ő BAJUK!!!

2009. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/113 anonim ***** válasza:
73%

Értsétek már meg, hogy nem az irigységgel van a baj!!! A sokak kilátástalan helyzetéről, mindennapi gondokról, "mit eszünk holnap", miközben egy hétköznapi középosztálybeli család vagyunk. Korábban még a felső részéhez tendált a jövedelmünk, azonban az utóbbi 2 évben már inkább az alsóhoz.:S

Valakinek meg az a legnagyobb problémája hogy verje el a 10 millió forintját...

2009. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/113 anonim ***** válasza:
77%
azé állj, nem az a gond, hogy van 10milla megtakarítás. Ha 10 év alatt vki félre tud tenni 10millát az érthető, fasza. De ha valakinek van 10millája 2napra, akkor ott az azt jelenti ,hogy van még 100-300stb milla, amiről már nehezen képzelem el, hogy legálisan szerezte. Ugyanez van a cigányvajdával is. Világraszóló esküvőt tervez többtízmillából miközben meg adócsaló, csk épp senki nem ítéli el.
2009. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/113 anonim ***** válasza:
77%
és még ez is le lenne szrva, csk az idegesít mindnekit, hogy itt nagyképűsködés van, hogy mekkora esküvő mennyi pénz mennyi felehajtás és nah mit szóltok és erre élvezkedik a kérdező. nah ez a gusztustalan.
2009. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/113 anonim ***** válasza:
100%

figyu! Szerintem még pakoljatok hozzá pár millát, mert szerintem a Ti álmaitokat nem fedzi a 10 milla. 100 vendégnek 100 db ilyen ruha? Ne viccelj már? Szerintem ez maga 5 milla, és akkor még nincs a kacsalábon forgó kastély kibérelve, feldíszitve, vendégeknek szállás foglava, természetes villás reggelivel és 4 fogásos ebéddel. Iszonyú drágák ezek a ruhák. Hol élsz Te?


Én utálnám még a gondolatát is, egy ilyen esküvőnek nevezett parádén való megjelenésnek, pedig nő vagyok és szép esküvőm volt. És ha lett volna 10 millám sem öltöztettem volna be a násznépet.

2009. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/113 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen dolgoznál évek óta, vagy a vőlegényed 3 diplomájából lenne a pénz, biztos nem költenéd el két nap alatt. Másrészt, az örökséget elszórni se felelőségteljes dolog. Ha olyan gazdag lennék mint ti, akkor lehet hogy én is 15 millát költenék az esküvőmre, de nem ilyen lenne az biztos. Tengerparton esküdnénk meg 2 tanuval, hosszú nászúttal, és utána a családnak adnánk egy vacsit. De ez a fesztivál mér kell? Vannak ebben érzelmek? Az a lényeg hogy minél több giccs és csillogás legyen? Egy esküvőnek a romantikáról kéne szólni, rólatok, arról hogy szeretitek egymást, de így ezt nehéz elhinni. Szerintem menjetek Holdra nászútra, az ritkább, a Földet már százak körbejárták "és nem lett ekkora az arcuk":D:)... amúgy tudod hogy Afrikában naponta százak halnak szomjan??? egy kicsit szégyellhetnéd magad.
2009. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/113 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

havi 400ból nem tudsz 100milliókat félrerakni, főleg nem 30 éves korodra (akörül lehet a kérdező). szüleim is annyit keresnek, aztán pont arra elég hogy ne legyen hitelünk, együnk minden nap, évente 2 hét külföld. SZÁZMILLIÓ sehol nincs a világon havi 400ból, itt nem ennyi pénzről van szó.

2009. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!