Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
 81/113 A kérdező kommentje:

kedves Utolsó:

Idézem neked az egyik hozzászólót: "Megkérdezhetem, hova mentek nászútra?"

Én csak válaszoltam Neki. De sértegethetsz nyugodtan.

2009. aug. 25. 22:40
 82/113 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam egyszer reneszánsz esküvőn a sziráki kastélyszállóban, nagyon hangulatos volt, mindenki élvezte. Az ilyen a vendégeknek is sokkal nagyobb élmény, mint egy szokásos esküvő. Ha tetszik, és pénzetek is van rá, akkor szerintem hajrá!
2009. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/113 anonim ***** válasza:
82%
Én imádnám,nem akarsz meghivni?:-) igérem,viszek valami nagyon szépet.Ha a vendéglistátok nagyrészt fiatalabbakból áll,szerintem nem lesz gond,bár lehet hogy sok idősebb is vevő lenne az 5letre!Hány évesek vagytok amugy,megkérdezhetem? Sok boldogságot!!!
2009. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 anonim ***** válasza:
85%

Én biztos nem költenék ennyit esküvőre, rongyrázásnak tartom. De ha Ti megtehetitek, akkor előre.

A reneszánsz stílusú ruhák gyönyörűek, de szerintem sokan nem szívesen öltöznének be ilyenekbe...Fiatalok jó bulinak tarthatják, de biztosan akad 1-2 nagyszülő, vagy idősebb, aki kényelmetlenül érezné magát.

De egyébként az ötlet nagyon jó:)

2009. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 anonim ***** válasza:
77%
Nászúton körbe utazzátok a világot az kicsit rossz nem?? vannak jobb helyek is miért nem mentek el a csillagos égboltra szerintem az jobb ! Hidd el sokan körbe utazták már a világot és még sem lett ekkora arcuk mint neked :D
2009. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/113 anonim ***** válasza:
77%
vagy várj még jobb miért nem kérd meg Anettkát hogy beszéljen pár jó ismerősével hogy fel tudjatok menni az űr állomásra :D na ?
2009. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim ***** válasza:
94%
Arra azért gondolj, hogy ha tényleg be akarod öltöztetni a vendégeket is, ahhoz rendszeres ruhapróbák kellenek, mindenkinek pontosan méretre kell igazíttatni a ruhát. Ha nem pontosan a saját méretében kap mindenki ruhát, ha az egyiknek itt hosszú, a másiknak ott szűk, akkor annak nem elegáns esküvői hangulata lesz, hanem iskolai jelmezbálra fog hasonlítani.
2009. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 anonim ***** válasza:
58%
Arra azért kíváncsi lennék, miért lett 0%-os az a válasz, hogy már voltam ilyen esküvőn, és tetszett? Ezerszer haszontalanabb akkor már a sok irigykedő beszólás.
2009. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/113 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem biztos tök jó leszmeg minden,de ha én ennyi pénzt tuti nem vernék el 1 esküvőre.Ha ennyi pénzem lenne inkább lakást vennék és nem kéne azon törnöm a fejem ,h miből fogok.
2009. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/113 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom mennyire valódi a kérdés, de ha az, miért kell leszólni a kérdezőt?? Volt egy másik kérdés, ahol a menyasszony azt kérdezte, venne-e vki az Ázsia centerben menyasszonyi ruhát? Hát őt is jól lealázták.. Most akkor az ember ne legyen se szegény, se gazdag?? És miért kell 50-szer leírni, hogy : "én ennyi pénzből lakást vennék...", Mivel 10 éve együtt vannak, nyilván együtt is élnek és gondolom saját lakásban, nem albiban! Már ha ennyi pénzt áldoznak a lagzira...

Én is csóró vagyok, nem is vágyom ilyen esküvőre, de ha ők megtehetik, miért ne? Én is inkább vmi tengerpartos-romantikus esküvőt választanék, de izlések és pofonok! Szóval kedves kérdező, a ti pénzetek, a ti esküvőtök! Vendégnek ennek ellenére elmennék!!! És ahogy előttem írta vki, ha akad (még) egy felesleges meghívó, postázhatod! :-)

2009. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!