Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg nem mennék el. Semmi bajom a reneszánsz mulatsággal, sőt, jó ötlet. Önkéntes alapon. Összekötni ezt az esküvővel, és megszabni a násznépnek, hogy részt vegyenek benne, rossz ötlet.


Különösen az a rész sértene, hogy megszabják, mit vegyek fel. Én nem vagyok mások játékszere. Ha meghívnál és ilyen kérésed lenne, hogy menjek középkori jelmezben, lehet, hogy megtenném, mert kedvellek annyira és ez a Te esküvőd. De csakis úgy, hogy leírod, egyeztetünk és én a saját ruhámban megyek, nem pedig valamiben, amit ott kapok.


Sajnálom, ha elkedvetlenítettelek, nem ez volt a szándékom, csak nem tudok önfeledten csatlakozni az előttem szólókhoz. (Pedig nem is az a bajom, hogy miért nem költöd ezt a pénzt jótékonykodásra... Távol álljon tőlem ez az álszent duma! Ha valakinek van sok pénze, arra költi, amire jól esik. Látom, hogy Neked ez az esküvő nagyon fontos. Ezért gondoltam, hogy a véleményemmel kicsit színezem a kialakult képet, hátha ez is segít Neked.) Amúgy minden jót és sok boldogságot! ;)

2009. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 anonim ***** válasza:
26%
a ruhákat honnan szerzed be?drágák?csak kiváncsiságból kérdem.mennyien lesznek?
2009. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
80%

Én a helyedben előbb a meghívottakat kérdezném meg, nekik mi a véleményük a beöltözésről és a 2 napos elfoglaltságról!


Meg fogsz lepődni, milyen sok vendégednek nem fog tetszeni az ötlet.


Az, hogy itt megkérdezed az embereket, az semmit nem jelent ("kibicnek semmi sem drága"), nem nekik kell majd felhúzniuk 30 fokos hőségben a fűzős-abroncsos hacukákat...


Próbálj kicsit reálisan gondolkozni!

2009. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nagyon tetszene!
2009. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen sznob társaságba nem szívesen mennék el.

Ha 10 milliót szántál az esküvőre, akkor a válás mennyibe fog majd kerülni?

Egyébként nem hiszem, hogy ez komoly kérdés lenne, mert ha valakinek ennyi felesleges pénze van, az nem itt kérdezné meg a "köznép" véleményét!

2009. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 A kérdező kommentje:

Természetesen NEM LESZ KÖTELEZŐ felvenni a ruhákat! De ezt majd le is írjuk a meghívóban!

Amúgy nem 30 fokban lesz az esküvőnk, max a polgári szertartás. A kastélyban hűvös van, én még pulcsiban is fáztam, amikor megnéztük...

2009. aug. 18. 13:16
 27/113 A kérdező kommentje:

Nem fogunk válni. Imádjuk egymást, már 10 éve. ;)

Miért, hol máshol kérdezném meg? Az ismerősök, rokonok is köznép, de ez csak tájékozottság lett volna. Barátinknak nagyon tetszik az ötlet, szüleinknek holnap mondjuk el ebéd közbe...

2009. aug. 18. 13:18
 28/113 anonim ***** válasza:
39%

ha van felesleges 10 milliótok akkor rajta! nekünk ennyi pénzünk lenne,makkor se csapnánk ilyen patáliát :_) 2 tanú meg a szülők,aztán velük egy vacsi és ennyi... azt a 10 milliót laksá vásárlásra is lehetne költeni.

De gondolom,nektek arra is van külön 10 millátok :_) vagy apuci-anyuci pénzes :-) vagy az anyós após :-)

2009. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
82%

[link]


ez reneszánsz ruha??mert ez isteni, egy olyan oldalon találtam, és sztem szép

2009. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
19%
és fűzős menyaszonyi ruhád lesz??az király
2009. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!