Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/113 anonim ***** válasza:
80%
tényleg szép lesz, esküvő szervező szeretnék lenni....is..és sztem elragadó lesz 16/L
2009. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/113 anonim ***** válasza:
78%
10 millióból tuti tökéletes lesz!:)
2009. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/113 anonim ***** válasza:
78%
elragadó esküvő lesz, sztem... esküvő szervező szeretnék lenni..is..szval sztem szép 16/L
2009. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/113 anonim ***** válasza:
18%
bocs az előbb kétszer írtam ugyanaztXD
2009. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/113 A kérdező kommentje:
Nem gáz :) Velem is volt már, hogy többször küldtem el! :D
2009. aug. 18. 12:49
 16/113 anonim ***** válasza:
78%
10millió?nem semmi!tökéletes esküvő lesz szerintem!!!bár elég macerás lehet megszervezni,de az erdemény magáért beszél majd.)
2009. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/113 A kérdező kommentje:

Igen, de imádok szervezkedni, szerintem én fogom a dolgok 80%át intézni.. :D

És már így 1 évvel előtte elkezdjük, nehogy kifussunk az időből.. :S

2009. aug. 18. 12:51
 18/113 anonim ***** válasza:
18%
sok ember lesz??
2009. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/113 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nagyon nem tetszene, hogy be akarnának öltöztetni valami bohócruhába... :-[


(Képzeld el az anyukádat, nagynénédet, nagymamádat reneszánsz ruhában, az apádat meg rizsporos parókában!)


Arról már nem is beszélek, hogyan jön össze a reneszánsz stílus a vőfély rigmusaival?... 8-o


Az sem tetszene, hogy 2 napig KELLene ünnepelni, pedig egy ilyen esemény bőven megünnepelhető 1 délután, maximum 1 esti vacsorával...


Ezt erős túlzásnak érzem!


Sok "rongyrázós" esküvőt láttam már, de ez mindegyiken túltenne (talán pont ez a cél?). :-P


A kastély-helyszín jó ötlet, de a többi túlzás!


Szerencsére nem tartozom a rokoni körödbe, mert "sajnos nem érnék rá"... :]

2009. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/113 A kérdező kommentje:

Nem lesz semmiféle paróka, és bohócruha.


Normális, korabeli, gyönyörű ruhákat keresgettem.


És én örülnék, ha ilyen rokonom lenne mint Te, akkor igazán "nem érne rá". Nem kívánnék ilyen társaságot életem legszebb 2 napjára. :)

2009. aug. 18. 13:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!