Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt nem irigységről van szó, bár az is lehet. Csak tudod, a legtöbb ember 10 milliót akkor lát, mikor aláírja a jelzáloghitelt.
2009. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
79%

"Az ismerősök, rokonok is köznép" nem tudom ki hogy van vele de az egész sztoriból nekem ez a köznép bántja a szememet...


szerintem elsősorban a vendégek kényelméről kellene gondoskodni, mint ahogyan az előttem szóló is írta az átöltözés lehetőségét mindenképpen biztosítani kell hiszen abroncsos szoknyában fűzőben nem éppen kellemes egy fél délután eltöltése, és legyen akármilyen hideg a kastélyban már az idegtől is folyni fog rajtuk a víz ha itt ott szorít nem kényelmes...


az eskövő pedig nem arról szól, hogy mindenki egy "fazonra" megy. sokkal különlegesebb ha ti vagytok igazán szépek, ti álltok a középpontban, mert szerintem ha mindenki ugyanabban lesz rizikós hogy elvesztek a sok jelmezes között.mert ugye azt megint nem lehet hogy csak azonos színű jelmezeket választani.

2009. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
93%
13:49 egyetértek azzal amit írtál...vannak így páran sajnos.kedves kérdező!én most kicsit más vizekre eveznék.azzal hogy itt kérdezted meg valahol nagyon mélyen azért van egy kis dicsekvési vágy is benned nem?nincs ezzel semmi gond ha van, én csak érdeklődöm, mert lehet valakinek ez bántja a szemét azért ír rosszalló megjegyzéseket
2009. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 anonim ***** válasza:
78%

én is egyetértek a 13.49-sel...

a legtöbb ember 10 milliót akkor lát mikor aláírja a jelzálog hitel papírjait. ha meg az évekig tartó gyüjtögetés eredménye lenne,a legtöbb ember ahogy te fogalmaztál a "köznép" nem dobja ki 2 napért az ablakon... bocs a kifejezésért. Ám ha nektek van,akkor hajrá! Sok boldogságot

2009. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 anonim ***** válasza:
91%

hát én nem biztos, hogy jól érezném magam. én sem szeretnék kosztümbálba menni. a mi esküvőnk sem került kevés pénzbe, de nagy hangsúlyt fektettünk arra, hogy jó legyen a buli, hogy tudjak is foglalkozni a vendégekkel. ezért csak 55 ember volt nálunk, a szűk család és a barátok.


100 embert szeretnél ovális asztalhoz ültetni? akkor nagyon messze lesznek egymástól és az nem biztos, hogy emeli a hangulatot.

2009. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 A kérdező kommentje:

A köznépet nem én írtam először, hanem valaki Írta, hogy milyen sznobok vagyunk, és hogy a köznép véleményét várjuk.


Én nem dicsekszem! És arról sem tehetek, hogy más csak akkor lát 10 milliót, ha aláírja...

2009. aug. 18. 14:07
 47/113 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy nem tehetsz. Azért írtam, hogy értsd a különbséget. Egyébként szép lesz az esküvőd, és gratulálok. Nekem legalábbis tetszik az ötlet.:)
2009. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
42%

Ne foglalkozz az irigyekkel. Ha TI dolgoztatok meg érte, akkor senkinek semmi köze hozzá hogy veritek el.

A mi esküvőnkön is voltak "újítások". Én ezeket előre tisztáztam a vendégekkel. És úgy gondolom a mai napig, hogy az az ÉN napom, olyan legyen, amilyet ÉN szeretnék. Ha valakinek nem tetszik hogy be kell öltöznie (egyébként az a fényképezéses ötlet jó, de gondolom TI azt szeretnétek, ha végig abba lennének), akkor egyszerűen nem jön el. A kérdezőnek maradna egy halom pénze, amit arra a személyre fordítana ha jönne. Azért meg ne jöjjön senki az ÉN napomra, hogy húzza a száját egész este, hogy be kell öltözni. Akkor maradjon otthon.

Pl ha engem egy puci esküvőre hívnának, és nem tetszene az ötlet, akkor nem mennék, de nem sértődnék meg.

Nekem amúgy tetszene. És a kastélyban gondolom páronként/családonként külön szoba lenne, hisz 2 nap alatt aludni is kell, no csak minimálisat:P

2009. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim ***** válasza:
24%

na a pucér esküvő sem rossz ötlet :D:D:D:D


csak miről ismered ott fel az ifjú párt??? :D:D:D

2009. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 anonim ***** válasza:
64%
az ötleted alapjában véve jó, mert megvannak az ötleteid, és ez tényleg a te napod lesz és a barátodé...melyik kastélybe lenne?
2009. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!