Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy horvátországi nászút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy horvátországi nászút is lehet olyan jó, mint egy repülős, “egzotikus”?

Figyelt kérdés

Most volt az esküvőnk. Horvátország, Rab szigetre megyünk júliusban 1 hétre. A férjem imádja Horvátországot, kocsival 3-4 óra és nem is drága. Nagyon drágára nem is futná.

Kompromisszumot kötöttünk a homokos stranddal, elv ott van Horvátország legnagyobb homokos strandja.

Csak úgy irigykedek a barátnőmre aki Ibizára megy, a nővérem meg anno Zanzibáron volt.


2022. jún. 1. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Azért most, mert most vagyunk benne a “lázban”.
2022. jún. 2. 15:03
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk meg csak a fránya Balaton jut esküvő után 🤣🤣

(Irónia 😉)

2022. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
35%

#32 Most komolyan egy olyan nő idézeteivel - meg borzalmas helyesírással - próbálod kioktatni a kérdezőt, aki a saját gyereke halálát kihasználva szedte meg magát?


A kérdezőt szidó emberek egy kicsit gondolkozzanak már el azon, hogy mit jelent az egyén számára a társadalom, meg a szűkebb közeg amiben él. Mivel őt olyan emberek veszik körbe, akik - látszólag - jóval tehetősebbek nála, nem meglepő, hogy kevésnek érzi magát hozzájuk képest. Ha olyan emberek vennék körül, akiknek egy belföldi kempingre sincs pénze, akkor meg azért érezné rosszul magát (már ha jól gondolom, és van benne empátia). Persze, ti ezt nem értitek, mert mindannyiótoknak bejött az élet, meg olyan erős jellemek vagytok, hogy SOHA nem kívánjátok azt, hogy valamiből több jusson nektek, és persze tök lazán le tudjátok szarni a külvilágot. (Nyilván nem, mert ha így lenne, nem jönnétek ide beszólogatni neki.)

2022. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Horvátországban voltunk most májusban.Iszrtia részen, túrázos hét volt.Sok vizesést, kanyot látogattunk.Imádjuk az isztriai résztMi megengedhettünk volna magunknak bármilyen utazást, ( 40 felettiak vagyunk) , csak szertjük.Nyárunk megyünk tengerhez is 2 hétre , és barátokkal még egy hosszú hétvére barlangászni is.
2022. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
9%

Ez az adott pártól függ. Én pl. halálra unnám magam a tipikus tengerparton szottyadunk meg lebzselünk típusú nyaralásoktól nászúton is, nekem Horvátország emiatt szimpatikusabb lenne, de én a tengerparttól is el tudnék tekinteni.

Nekem ebben a sztoriban az a nem szimpatikus, hogy mintha a párod kevesebb kompromisszumot kötne ebben a sztoriban, mint te. Horvátországba bármikor el lehet menni.

az más kérdés, ha másik tengerpartra nem telik, akkor meg ennek kell örülni.

2022. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, de nem neked, mert te nem oda akarsz menni. Sose értettem ezt a mentalitást. Mondjuk magát a nászutat se. Mu nem voltunk nászúton. A szombati esküvő után szépen mentünk dolgozni hétfőn. Két évig együtt éltünk az esküvő előtt, mit nászutaztunk volna. Sokat utazunk, külföldre is gyakran megyünk (kivéve Covid alatt), az esküvő előtt és után is voltunk, ott ahol akartunk, de nem gondoltuk, hogy ez most nászút. Ekkora hülyeséget. Mi utálunk strandon fetrengeni, kultúráért, látnivalókért utazunk. Szerencsére a lehetőségeink találkoznak az igényeinkkel. A tiedek láthatóan nem. Szóval nem, nem lesz olyan jó neked a horvát tengerparti seggáztatás, mint a homokos parti, ahol ugyanazt a semmit csinálod 40 fokban. Úgyhogy fanyalogj csak nyugodtan a nászúton. Jó házasságot!
2022. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
32%
Te is tudod, hogy nem lehet olyan jó.
2022. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
De értsétek már meg, hogy horvátban is van homokos tengerpart. Csak körbe kéne nézni...én is voltam ott olya ntengerparton, mitn a baywatchban.
2022. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy hogy néz ki.

Az akkor is csak Horvátország.

2022. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
67%
#57 #59 Mit próbálsz leplezni ezzel a flegma stílussal? Ja, tudom: azt, hogy neked se pénzed, se társad nincs, akivel "csak Horvátországba" tudnál menni.
2022. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!