Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy horvátországi nászút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy horvátországi nászút is lehet olyan jó, mint egy repülős, “egzotikus”?

Figyelt kérdés

Most volt az esküvőnk. Horvátország, Rab szigetre megyünk júliusban 1 hétre. A férjem imádja Horvátországot, kocsival 3-4 óra és nem is drága. Nagyon drágára nem is futná.

Kompromisszumot kötöttünk a homokos stranddal, elv ott van Horvátország legnagyobb homokos strandja.

Csak úgy irigykedek a barátnőmre aki Ibizára megy, a nővérem meg anno Zanzibáron volt.


2022. jún. 1. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Sztem rajtatok múlik, mit hoztok ki belőle.
2022. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
14%

Nem. Olaszország full gagyi.

És mit fogsz mesélni a barinőknek?

Hogy olaszban voltam? Érzed mennyire gáz?

Ennyi erővel mehetnétek a Római partra is.

2022. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

Manapság az is nagy dolog, hogy tudtatok finanszírozni egy esküvőt és egy hét tengerparti nászutat.

Inkább örülj neki, ne más utazására irigykedj. Most mentél hozzá, szerintem a szomszéd faluban is boldog lennél vele nászúton, nem....???


Nekünk is nemrég volt az esküvőnk, férjem mindig azzal viccelődött, hogy a szomszéd faluba - aminek ráadásul elég vicces a neve is:) megyünk nászútra.

Végül Mallorca lesz, mert a férjem ide vágyik nagyon, viszont csak 4 nap, mert gyerekeink vannak és csak ennyit tudunk távol lenni. Nekem nem von le az értékéből.

2022. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországban vannak irtó szép és menő helyek. Ennyire nem lehetsz tájékozatlan. Rab meg kifejezetten már a drágább régió.
2022. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
3%

#4

Mindenütt vannak szép helyek. A Balaton is szép, mégsem oda járunk nászútra.

Ha Olaszországba mentek, mindenki röhögni fog rajtatok, hogy csak ennyire futotta. Tényleg ezt akarod?

2022. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

És ezt pont ide írod a gykra , ahol bekèrdezik hogy nettó X elég egy nőnek, egyszerű melós ma is be fog indulni már látom is a kérdést:


"Egy egyszerű nőt elég levinni Horvátországra, vagy csak jobb hellyel èri be mint Zanzibár vagy Ibiza?"


😆


Ha a személyes véleményem érdekel - aki se nem egyszerű melós se nem incel - elég szar lehet hogy a "hol"-ra fókuszàlsz , nem pedig a "kivel"-re, hogy csak az impulzus számít az esküvőd kapcsàn

2022. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ott, fantasztikus hely, Loparban van az a homokos strand.

Csak sajnos téged nem igazán a párod érdekel szerintem, hanem a kivagyiság, a kirakat, a mások élete, az hogy feltudj vágni... Ilyen embereknek lehet nem való, viszont Horvátországban is vannak megfelelően egzotikus, "menő" helyek, főleg Dalmáciában.

2022. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
4%

#6

Pont mindegy, hogy kivel megy nászútra. 5-6 év múlva úgyis elválnak. Ha viszont egy gagyi helyre megy, mint Olaszország, az örökre ráég.

2022. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Már a második ember ír Olaszországot, pedig Horvátország van a posztban, többször is kiemelve.


Előbb mennék motorral végig a horvát tengerparton, járnám be a városokat a szerelmemmel, mint 10 napig feküdjek tudomisén a Maldív - szigeteken a homokban.


Az hogy elmész Kiribatira repülővel, csak hogy felvághass vele a barátnőid előtt, nem garancia arra, hogy jó is lesz a nászút. Ha alapból úgy indulsz neki, hogy Horvátország unalmas és gagyi, akkor ilyen is lesz az egésznek a minősége.

2022. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
96%
De hogy jön ide Olaszország te nagyon okos?
2022. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!