Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy horvátországi nászút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy horvátországi nászút is lehet olyan jó, mint egy repülős, “egzotikus”?

Figyelt kérdés

Most volt az esküvőnk. Horvátország, Rab szigetre megyünk júliusban 1 hétre. A férjem imádja Horvátországot, kocsival 3-4 óra és nem is drága. Nagyon drágára nem is futná.

Kompromisszumot kötöttünk a homokos stranddal, elv ott van Horvátország legnagyobb homokos strandja.

Csak úgy irigykedek a barátnőmre aki Ibizára megy, a nővérem meg anno Zanzibáron volt.


2022. jún. 1. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként aki járt már külföldön az pontosan tudja, hogy egy nem olyan felvagos európai nyaralás semmivel nem rosszabb akármilyen egzotikus célnál... Felesleges rongyrázás olyan helyekre utazni, persze kényszerű ha egy olyan bolond nőre vágysz mint a kérdező.
2022. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
0%

#9

Horvátország még gagyibb. Az aztán extrán égő.

2022. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

Jó hát én sírok a válaszokon.

Ennyire nem kell komolyan venni.

Örülök ennek is, csak úgy képzeltem mindig, hogy valami egzotikus nászútam lesz.

Az Olaszországos meg egy troll...

2022. jún. 1. 14:21
 14/61 anonim ***** válasza:
2022. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Mi még a megyéből sem mentünk ki a nászútra, mert nem volt pénz rá.

Épp lakást vettünk

2022. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet olyan jó! Neked biztosan nem. Fontosabb, hogy hencegj vele, mint megéld örömben, boldogságban. De szar lehet ilyen felületesen élni!
2022. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

Amúgy számít, hogy kivel...

Csak úgy voltam vele ha az ember a nászútján nem oda megy, ami álom utazás, akkor mikor?

2022. jún. 1. 14:24
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az esküvő sem két forint volt. Az esküvőnek meg a nászútnak állod a felét egyébként? Azt írod, Horvátországnál drágábbra nem is futná. Akkor? Esetleg hitelt nem szeretnél vele felvetetni, hogy egzotikus helyre vigyen...?
2022. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

"Örülök ennek is, csak úgy képzeltem mindig, hogy valami egzotikus nászútam lesz."


Mert ezt verték beléd a hülye Hollywoodi filmek, az influenszerek, sztárok kamu világa... De lefogadom nem voltál még külföldön, azért nem tudod milyen gyönyörű helyek vannak itt a közelben nagyon olcsón az egzotikus utakhoz képest.

Pl. én voltam Zakynthoszon, fillerekből, aki nekem betudja magyarázni, hogy miért jobb Zanzibár, az előtt megemelem a kalapom.

2022. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 Noren1989 ***** válasza:
51%
#16, A Megyéből?
2022. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!