Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy horvátországi nászút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy horvátországi nászút is lehet olyan jó, mint egy repülős, “egzotikus”?

Figyelt kérdés

Most volt az esküvőnk. Horvátország, Rab szigetre megyünk júliusban 1 hétre. A férjem imádja Horvátországot, kocsival 3-4 óra és nem is drága. Nagyon drágára nem is futná.

Kompromisszumot kötöttünk a homokos stranddal, elv ott van Horvátország legnagyobb homokos strandja.

Csak úgy irigykedek a barátnőmre aki Ibizára megy, a nővérem meg anno Zanzibáron volt.


2022. jún. 1. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%
18. Ha nem futja rá, akkor mit nem értesz?! Vegyél fel akkor hitelt, ha ennyira felmisztifikálod a nászutat! Mikor, mikor? Bármikor, amikor ki tudod fizetni!
2022. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

Nem volt drága az esküvő. Tanuk+2 család, mindenféle pucc nélkül.

Mi is épp házat vettünk, ezért nem futja többre.

Igen, közösen álljuk. Nem várom el, hogy alám rakjanak mindent.


Voltam külföldön sokat. Horvátország, Ausztria, Olaszország, Törökország, Lengyelország és Izlandon is.

2022. jún. 1. 14:29
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ezt verték beléd a hülye Hollywoodi filmek, az influenszerek, sztárok kamu világa... "


Pont ezt akartam írni. A nászút rólatok szól, nem arról, hogy kifelé mit mutogatsz, szerintem. Mi belföldön voltunk nászúton, és csak az számított, hogy ketten vagyunk. Pont nem az instára pucsítottam egy egzotikus ország tengerpartjáról.

2022. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
88%

23-as ha ilyen helyzetbe vagy, 1 nem kéne sírni

2 akármikor lesz lehetőségetek egzotikus helyre menni

3 nem értem hogy miért vagysz ilyen helyekre, holott tudhatnád hogy Európa a legszebb, legjobb hely a világon, az amerikaiak is erre csorgassák a nyalukat legbelül... Semmivel nem jobb egy szedett-vetett helyre menni, ahol mindenféle egzotikus betegség, veszélyes állatok, meg bolond emberek is várnak cserébe nem szebb semmivel, max csóróbb... Persze te többet fizetsz, de legalább egzotikus...

2022. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Gondoljatok már bele: Posztolgatni fog a nászútról a facebookon.

És akkor mindenki látni fogja, hogy ez CSAK Horvátország. Az összes ismerőse, barátnője. Miközben az egyik barátnő Zanzibáron volt.

2022. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfelel. Engem is elvisztek? Nem leszek láb alatt😀 (pedig már utaztam idén és meg fogok is de na)
2022. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

De nem értitek meg, hogy nem posztolgatni akarok és nem is a társasággal van a baj????

Hanem, hogy vannak helyek, ahová vágyok, ahova szívesen elmennék és úgy gondolom a nászút még romantikusabbá tenné.

Oké, elmegyünk majd egyszer, de nászútja nincs minden évben egy embernek.

2022. jún. 1. 14:40
 28/61 anonim ***** válasza:
72%

#28

Gyorsan el kell válni és lehet újra nászutad. Elválhatsz akár évente.

2022. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi a kapcsolatunk kezdete óta járunk mindenfelé a férjemmel, voltunk az esküvő előtt Görögországban - mi vagyunk, akik belföldön nászutaztunk - és az esküvő után meg voltunk Ázsiában, Horvátországban, Olaszországban is (meg belföldön rengeteget kirándulunk). Nekem az összes közösen töltött utazás csodálatos volt, semmi különbség nem volt a nászút, és az egyéb utazásaink közt, leszmítva a gyűrű az ujjunkon, meg a megváltozott nevem...
2022. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként Ibiza Spanyolországban van, ha az jó, akkor lenne még csomó hasonló, de neked miért tetszik Ibiza? Mert marha drága és marha népszerű, kár letagadni. Lefkadával mondjuk nem lehetne annyira dicsekedni...

A Rab-sziget teljesen jó, egy komoly felnőtt embernek, családoknak, gyerekeknek, na te sajnos egyikbe se tartozol, de Horvátországban is vannak szamodra való helyek, pl. HVAR.

2022. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!