Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy horvátországi nászút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy horvátországi nászút is lehet olyan jó, mint egy repülős, “egzotikus”?

Figyelt kérdés

Most volt az esküvőnk. Horvátország, Rab szigetre megyünk júliusban 1 hétre. A férjem imádja Horvátországot, kocsival 3-4 óra és nem is drága. Nagyon drágára nem is futná.

Kompromisszumot kötöttünk a homokos stranddal, elv ott van Horvátország legnagyobb homokos strandja.

Csak úgy irigykedek a barátnőmre aki Ibizára megy, a nővérem meg anno Zanzibáron volt.


2022. jún. 1. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ilyen lassabban mélyülő homokos tengerparton voltam még 2005 körül Krk-n Szintén horvátország. Van ott gyorsan mélyülő kiépített is. Körbe kell nézni, ennyi a titok. 32f
2022. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
De vannak ilyenek Bulgáriában is, na az viszont tényleg ne mdrága viszont baromi szép.
2022. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem oda érdemes nászútra menni, ami mindkettőtöknek fontos és ahová kötődtök vagy mindketten vágytok.

Bevallom, én Zanzibárt úgy 2 nap után unnám meg, mert Freddie Mercury szülőházán kívül semmi nincs, ami számomra érdekes. Ellenben nagyon el tudnék képzelni 1-2 hetet Rómában, Firenzében, Párizsban, Izraelben vagy valamelyik skandináv országban. Szóval kinek mi... De épp ezért nem másoknak kell megfelelni.

Szüleim anno Lengyelországban a Tátrában vadkempingeztek egy hetet nászútként. Akkor ők még nem a facebook hamis világában éltek, de állítom boldogabbak voltak, mint a sok, másoknak megfelelni akaró instapicsa, aki csak azért megy a Maldívra, hogy a barinők szemében most ettől ő "valaki" lesz.

2022. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha már különleges helyek, akkor olaszországban Velence. De ott is vannak elég drága helyek.
2022. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
De te fel akarsz vágni mások előtt...Itt ezzel van a probléma.Sose fogom ezt megérteni,és ezt nőkent mondom,hogy miért csinálják ezt nők.Latod engem elvettek,látod én ilyen egzotikus nyaraláson voltam naszuton,és a lista végtelen ,te másoknak akarod bizonygatni,hogy minden milyen jó .Próbálj meg normális ember módjára viselkedni!!!!A lényeg,hogy kettesben lesztek,és tök mindegy kéne legyen ,hogy hol!!!
2022. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
21%

#45

Amikor majd posztol a naszútról, nagyon nem mindegy hol készültek a képek.

2022. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

45 dehogy akarok felvágni.

Hol írtam, hogy posztolni akarok???

Magamért szeretnék “paradicsomi”, fehérhomokos, világoskék tengeres helyre menni, mert tetszik és imádok úszkálni, sütkérezni.

2022. jún. 2. 11:34
 48/61 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg kedves kérdező miért nem beszélek még a ferjeddel,hogy neked ez nagy álom,és sporoljatok inkább meg rá?!?!Ha tényleg nem felvagas miatt, akkor miért ilyen sürgős elindulni egy olyan helyre nászútra ahová nem akarsz????
2022. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
81%

Ha elmegy, akkor kiröhögik a barátnők, hogy csak Horvátországra futotta.

Ha később mennek el, amiatt röhögik ki, hogy még nászútra sem telik. Nehéz ám azok élete akik csórók, de nem akarnak annak látszani semmiképpen sem.

2022. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez a külvilágnak mutogatás dolog,nagyon megmergezi a mai embereket.Sose érdekelt más mit tesz,hová megy,hány gyereket szül,férjhez megy e.Ezt kéne megtanulni ,hogy minden ember élete más,minden körülmény más.Azert mert valaki homokos tengerparton van naszuton,nem garancia a boldog hosszú házasságra.
2022. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!