Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy horvátországi nászút is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy horvátországi nászút is lehet olyan jó, mint egy repülős, “egzotikus”?

Figyelt kérdés

Most volt az esküvőnk. Horvátország, Rab szigetre megyünk júliusban 1 hétre. A férjem imádja Horvátországot, kocsival 3-4 óra és nem is drága. Nagyon drágára nem is futná.

Kompromisszumot kötöttünk a homokos stranddal, elv ott van Horvátország legnagyobb homokos strandja.

Csak úgy irigykedek a barátnőmre aki Ibizára megy, a nővérem meg anno Zanzibáron volt.


2022. jún. 1. 13:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam Ibizát. Azért jutott az eszembe, mert a barátnőmék oda mennek.
2022. jún. 1. 14:53
 32/61 anonim ***** válasza:
88%

"A boldog ember attól boldog, hogy elégedett azzal amije van.

A boldogtalan viszont elégedetlen és leginkább ettől boldogtalan.

Hiszen mindig arra koncentrál, hogy mije nincs, egy cseppet sem értékelve azt, amije már megvan."

Lippai Marianna

2022. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

Hvaron különben voltam már, a nővérem férjének ott van egy nyaralója

(Ugye semmi közünk hozzá, nem felvágásból mondom, sőt, még ő is csak örökölte)

Na, szóval, nem tetszett. Nem jók a strandok. Köves, gyorsan mélyül.

Nekem a lágy, homokos, “karibi” feelingel megáldott strandok jönnek be.

2022. jún. 1. 14:58
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem kötekedni akarok, de nőként nem értem ezt a mentalitást, hogy sokan (akinek nem inge) miért irigykednek a barátnőikre.


Elvileg barátok vagytok, akkor miért nem lehet örülni annak, ha valaki el tud jutni oda, miért kell irigykedni?

Nektek ez fér bele. Megjegyzem szerintem Horvátországban RENGETEG gyönyörű tengerpart és hely van és fele annyi szervezés és kínlódás mint egy egzotikus.


Nem mondom, hogy én nem mennék ibizára, de ha ez fér bele, akkor ez van. Ennek is örülni kell ilyen árak mellett. Erre mondom ha te nem akarsz, én elmegyek szívesen:D

2022. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Ez nem rosszindulatú irigység, hanem olyan, “bárcsak én is ott lehetnék” típusu dolog.
2022. jún. 1. 15:00
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a lágy, homokos, “karibi” feelingel megáldott strandok jönnek be."


Na Lopar pont ilyen egyébként Rabon, de ha nagyon kötözködsz, az előbb írtam Zakynthost.

[link]

Tessék, 240 ezer ft csúcsszezonban 2 főre egyéni utazással.

2022. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
79%
5-ös, hol írt Olaszországot a kérdező? Nem a szöveg értelmezést kérdezem, de OLVASNI egyáltalán tudsz, te kretén?
2022. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

Köszi, de már fix a Lopar/Rab :)

Amúgy itt csak attól félek, képeket elnézve, hogy olyan sáros formája lesz a víznek, mint a Balatonnál...

2022. jún. 1. 16:56
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, sáros formája lesz a víznek, mint a Balatonnál, jaj hogy oda ne rohanjak...

Egyébként meg mit vársz egy olyan homokos tengerparttól ami nagyon lassan mélyül?

2022. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%
Rokonaim a török riviérán voltak, átlagos diplomások, mérnökök.
2022. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!