Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
 81/109 anonim ***** válasza:
de most szerinted itt egy anonim oldalon hazudnék???Ha úgy lenne, akkor azt írnám, hogy csak helyes pasikkal állok szóba, de nem igaz!!!!Nem tudom, miért kell itt erőlködni, ezért nincs csajotok, mert bebeszélitek magatoknak ezeket a hülyeségeket.
2010. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
Ok, nem erről van szó, az biztos, hogy egy helyes pasi könnyebben talál magának csajt(mint ahogy egy szép lány is).De ti most azt állítjátok, hogy egy ronda pasi nem találhat magának csajt.Ez egy HÜLYESÉG!!!
2010. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:

12.03 vagyok

Az igaz, hogy találhat magának egy csúnyább srác is lányt, de sokkal nehezebben és lassabban. Engem nem tartanak rondának, de már három és fél éve nincs barátnőm. Borzasztóan nehéz manapság ismerkedni és finoman szólva(sajnálom, hogy ezt kell mondanom) nem könnyítitek meg az ember dolgát. Nagyon sokan már eleve magasan hordják az orrukat, a többiek pedig bizalmatlanok és gyakran ellenségesek.

A kevésbé előnyös külsejű srácok ideje pedig akkor jön el, amikor egy lány már próbálkozott az összes előnyös külsejű fiúnál és nem járt sikerrel. Tudod: ha ló nincs, jó a szamár is.

2010. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 anonim ***** válasza:
Már akinek nehéz. Bocs, ez nem a külsőn, hanem a fellépésen múlik. Egy nő érdeklődését nem csak a külsőddel lehet felkelteni, hanem a viselkedéseddel, a humoroddal, a jó modoroddal. Meglepődnél hány kapcsolat jött létre pusztán abból, hogy valaki lesegítette a másik táskáját a buszon..
2010. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akkor én lehet, hogy a holdon élek, de itt nálunk szinte minden srácnak van barátnője.És nem helyes pasik!De a csajaiknak bejönnek, és szeretik egymást, nem kényszerből vannak velük.Igaz, ezek az emberkék fel szoktak járni szórakozni.Egyet magyarázzatok meg:ha állandóan otthon ültök, mégis hol szeretnétek ismerkedni?
2010. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nálam a kisugárzás hiányozhat. Udvarias szoktam lenni a neveltetésem miatt, de senkihez nem kerültem még emiatt közel.
2010. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 anonim ***** válasza:
Egy csúnyáBB srác talán még találhat bnőt, mert van 1-2 lány, akinek tetszik. De van az a szélsőségesen csúnya szint, ahova én is tartozom, és az ilyenektől minden lány undorodik.
2010. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:

12.22-nek

a 12.03

Az könnyen lehet. :)) Én itt a Fősulin több száz lányt ismertem meg és még úgy sem jártam siekrrel, pedig emberként szerettek. De hogy komolyabb is kialakuljon közöttünk, az szóba sem jöhetett. Pedig több tucatnál próbálkoztam az évek során.

2010. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
sikerrel
2010. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
12:25, te hány éves vagy?Mert van egy nagyon jó barátnőm, akinek ugyanez a problémája, mint a tied.Ki tudja, lehet, h összeillenétek:-) Nem viccelek amúgy.
2010. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!