Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem vagyok tökéletes lány, és a páromra is mondták már párszor, hogy csúnya, én mégis szépnek látom :) te is biztos fogsz találni valakit.
2010. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nagyon hülye vagy, utolsó előtti, már ne is haragudj :D
2010. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
0%
Miért lennék hülye? Én csak a meglátásomat öntöttem szavakba. Ezek szerint hüleénk minősül az,aki véleményt nyilvánít egy adott témában.
2010. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a véleményed hülyeség. Mi az, hogy a génjeikbe van kódolva? Vagy csak azért ez véleményed, mert te nem jössz be senkinek?
2010. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a genetikához, te nagyeszű.Viszont azt javaslom, hogy változtass a hozzáállásodon, mert ha ilyen maradsz, tényleg nem fogsz találni senkit.
2010. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
ne úgy állj hozzá, h nem ronda vagy. a hozzáállásod egyébként szimpatikusnak tűnik, szóval ne gondolkozz ezen, h h nézel ki, csak járj el ide-oda [nem muszáj bulizni, ott úgyse nagyon lehet normális kapcsolatot találni, inkább baráti társasággal csináljatok valamit, stb], legyél nyitott az emberekre és ne minden lányt úgy mérj fel rögtön megismerkedéskor, h 'na, vele lehetne valami?', mert az lejön, ha görcsösen akarsz egy nőt, és ellenszenves. 19l
2010. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
Nem. Tényleg a kutyának sem kellek,de semmi köze ehhez. lekileg érek annyit,mint más a külsejével. Csak a sok csaj az orráig lát úgyszólván.
2010. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
A hozzáállásommal semmi baj. Többnyire optimista vagyok.
2010. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:

Most leoltjátok itt őt, de ha magatokba néznétek, tudnátok, hogy ez az igazság.

Én sajnos túl sokszor láttam már ilyet. :(

2010. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
Mellesleg barátom sincs túl sok. Az ismerkedés terén inkább a netes verziót részesítem előnyben. Élőben nekem nem megy. Egyszerűen képtelen vagyok bármilyen kommunikációra. Max annnyi Szia! Hogy vagy? Ennyi. Utána semmi.
2010. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!