Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
 61/109 anonim ***** válasza:
Amit a belsejéről írtál, az mind igaz rám is, mégse kellek senkinek. Meg amúgy is, fizikai vonzalom nélkül egy nő képtelen szerelmes lenni.
2010. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:

Na látod ez az, ami hülyeség. Nem tudom ki találja ki ezeket, de szívesen megkérdezném honnan veszi. A fizikai vonzalom a szerelembeeséskor alakul csak ki igazán. Nálam is előbb a szerelem, utána a vonzalom és ő az első szerelmem volt, akiről írtam.

Mindössze egy olyan férfi volt az életemben, akit a környezetem jóképűnek vélt. A többi szerintük rettenetesen ronda volt. Szerintem pedig az tette őket gyönyörűvé amilyenek és ettől kívülről is gyönyörűek lettek nem csak belülről.

2010. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
Legfeljebb eltér az ízlésed az átlagostól, de vannak olyan férfiak, akik tényleg senkinek nem tetszenek, pl én, meg valszeg a kérdező is. Azt pedig egyszerűen nem tom elképzelni, h egy nő beleszeressen vkibe, aki nem tetszik neki. Csak arra tok gondolni még mindig, h tudat alatt addig is tetszett, legfeljebb a többiek véleménye miatt nem tűnt fel.
2010. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván az tesz boldoggá, hogy hazudok egy anonim oldalon.

Ha nem vagy nő ne akard a nőket megérteni vagy beskatulyázni, mondván ők úgysem tudnak ebbe meg ebbe beleszeretni. Ne képzeld magad istennek, minden ember más, nem a neme dönti el azt, hogy milyen alapon válassza ki élete párját (kivéve persze a szexuális beállítottságot).

Ha eltérne az ízlésem, akkor a kezdetektől fogva őt láttam volna sármosnak, de mint mondtam nem így történt.

Gondolom vagytok keményen huszon vagy tizenakárhány évesek és kitaláltátok, hogy soha nem lesz senkitek. Ilyen hozzáállással borítékolhatom, hogy tényleg nem lesz, ha hajlandóak vagytok változtatni, akkor lesz.

2010. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 anonim ***** válasza:

Én a 18.10-es hozzászóló vagyok.

Konkrétan megmondta nekem az egyik rokonom és az egyik ismerősünk is, hogy nem akar megbántani, de örüljek neki, ha valamikor találok majd valakit. Mindkettőjüknek volt már egy jópár kapcsolata. Mindez azok után történt, hogy rengeteg kudarc ért és emgkérdeztem őket, hogy mi velem a baj? Erre jött a fentebbi válasz. Plussz az, hogy én egyszerűen eltérek az átlagtól a stílusomban, gondolkodásomban és ezzel a legtöbb lány nem tud mit kezdeni. Úgyhogy keressek csak, aztán, ha szerencsém van, talán 40 éves koromra találok majd valakit, akinek én is bejövök. (most vagyok 30)

2010. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 anonim ***** válasza:
Ha te hallgattál is rájuk az megint a te bajod.
2010. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 anonim ***** válasza:
Én meg 18:44-es vok :) Elhiszem h nem akarsz itt hazudni, de az a verzió még mindig elképzelhető (sőt, sztem valószínű), h neked alapból tetszettek az illetők, csak eleinte hallgattál a bnőid véleményére és nem akartad ezt beismerni. Ha pedig az beskatulyázás, h minden nőnek a külső a legfontosabb, akkor az is, h egy nőnek sincs farka, mert kb ennyire érvényes ez is.
2010. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/109 anonim ***** válasza:

Bocs, ha egy nőnek farka van az nem nő, ez anatómia :)


Annyira pedig sem buta, sem sekélyes nem vagyok, hogy bárki véleménye érdekeljen ilyen téren, szóval a verziód helytelen, csak a saját sikertelenséged akarod vele magyarázni.

2010. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
Épp erre céloztam én is, ahogy egy nőnek sincs farka, egy nő sincs akit ne a külső érdekelne - nem butaság v sekélyesség kérdése, egyszerűen így vagytok programozva, még a legokosabb nők is.
2010. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de nálad csúszik a kuplung. Ha szerinted a nők így vannak programozva, akkor ne is várd, hogy lesz kapcsolatod. Ha ezt a dumát egy komolyabb társaságban megereszted akkor 15 m -es körzetben elhúznak onnan az emberek. Nem csak a nők..és megjegyzem teljesen jogosan, mert ez egy orbitális baromság.
2010. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!