Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
Nyilván nem keresgél, de sose lehet tudni :P
2010. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
Ja és véletlenül ráakad egy ezer éves kérdésre, ahol a külalakmentes személyleírásodra ráismer.
2010. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:

Íme, itt a bizonyíték, hogy van remény, csak ki kell másszatok az odúitokból:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
100%
Itt pont h mindenki azt írja, h számít a külső.
2010. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
De ha észrevetted, azt is írják, hogy ami nekik szép, az a többieknek ronda...hát pont itt van a kutya elásva!Lehet, hogy te valakinek nem jössz be, de másnak igen.
2010. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
100%
De van néhány férfi, akit mindenki rondának talál, többek között én.
2010. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyan férfi nem létezik, de mindegy.Úgyse hiszel nekem.Amúgy meg, ha igazad is lenne, még mindig van egy máasik megoldás:gazdagnak kell lenni, és máris meg van oldva a probléma:-)
2010. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim válasza:
századik.
2011. febr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem járnak a lányok a "ronda" pasikkal,mert ribancok. Mármint a lányok. Teljesen elribancosodtak.Sajnos :(
2011. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!