Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 A kérdező kommentje:
valaha*
2010. nov. 27. 22:06
 2/109 anonim ***** válasza:
Énse vagyok túl szép de mégis kifogtam magamnak egy aranyos, szép lányt
2010. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 A kérdező kommentje:
Hogy csináltad?
2010. nov. 27. 22:07
 4/109 anonim ***** válasza:

Lesz. És akár hiszed, akár nem, a normális lányoknál se nem a külsőn múlik, se nem a pénzen. Hanem a személyiségen. És ez nem azt jelenti, hogy mindenféle taktikákat kell olvasgatnod, hogy kicselezd őket, hogy belédszeressenek. Alapjában véve légy férfi. Legyenek elveid, amik mellett kitartasz (nem árt, ha értékes elvek :D), legyen humorod, legyél rugalmas, tudd magad megvédeni verbális és fizikális szinten, meg ilyenek. Szerintem :D Ezek annyira alap dolgok, hogy kábé minden ember örül nekik. Azt a bizonyos szikrát pedig nem lehet erőltetni. Van, akinek jön, van, akinek nem. Lehet tenni érte, de itt nincs törvényszerűség. Másnak meg más nem jön össze. Úgyhogy sajnos nincs garanciális recept, mert már mindenki azt alkalmazta volna...


(Amúgy ronda vagyok, és van barátnőm :D)

2010. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 0688 ***** válasza:
kehely
2010. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
Lesz olyan csak ki kel várnod. Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de most nem jut eszembe hasznosabb, én is hasonló cipőben járok sajna és még sokan mások is. Nekem még nehezebb is mert szép sem vagyok plussz látássérült is így eléggé leminimalizálódik az érdeklődő férfiak száma, tudom, hogy ez nem vígasztaló 21/L
2010. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
52%

Sose fogják elhinni azt a pasik, hogy nem mindig az számít, hogy mennyire helyes valaki. Ha nem vagy jóképű, de mellette van egy elragadó személyiséged, a nő aki beléd szeret, a legjobb pasinak fog látni az egész világon. Várj türelemmel, addig fejleszd a humorodat:)és tanulmányozd, mit szeretnek a nők:)

23L

2010. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:
Reméljük a legjobbakat! (és készüljünk a legrosszabbra....)
2010. nov. 27. 22:24
 9/109 A kérdező kommentje:
A humorommal nincs gond, szinte mindenkit meg tudok nevettetni.
2010. nov. 27. 22:24
 10/109 anonim ***** válasza:
56%
Megmondom őszintén nekem baromira visszatetsző volt, hogy "márkás ruhákban járok". És? Mintha ez egy kicsit is számítana. Talán a 15 éveseket érdekli, de basszus te olyan idős vagy, mint én. Nem kellene már olyan emberekkel szóba sem állnod, akiket ez egy minimális mértékben is befolyásol.
2010. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!