Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
 71/109 anonim ***** válasza:
Nem is várom, h kapcsolatom legyen, mert úgyse kellek senkinek. Mellesleg nem eleve így álltam hozzá, mégse tetszettem soha senkinek, pedig kedvesnek és jó fejnek tartanak (persze nem akkor, amikor erről beszélek, de ezt csak hozzám hasonlóan ronda férfiak értik meg). Szal a tapasztalataim miatt mondom azt, h egy ronda pasi egy nőnek sem kell.
2010. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 anonim ***** válasza:

Ha nem vársz kapcsolatot akkor pedig nem értem a problémádat.

Egyébként attól, hogy neked ez a tapasztalatod még nem te vagy az összes férfi a Földön. Szóval a te példádból kiindulva nem lehet következtetéseket levonni. Főleg úgy, hogy a szépség egy szubjektív dolog.

2010. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/109 anonim ***** válasza:
Szeretnék kapcsolatot, de nem várok, mert tom h úgyse jön össze. A szépség egy bizonyos fokig relatív, de van olyan, aki senkinek se tetszik, én is ezek közé tartozom.
2010. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 anonim ***** válasza:
Ha lenne fényképem az egyik távoli rokonomról isten bizony megmutatnám. Nála rondább szerintem nem létezik, mégis épp a második házasságát éli boldogan.
2010. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/109 anonim ***** válasza:
Én is mutathatok, és akkor meglátod h létezik :D
2010. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
Na, dobd a linket.
2010. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
Ide nem linkelek, de ha írsz privit, küldök :)
2010. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
Tegnapi 11:08 vagyok.Eszméletlen, hogy mennyire beszűkült a látókörötök.Úgy látom, nem én vagyok az egyetlen nő, aki azt mondja, hogy nem számít a külső, de ti csak hajtjátok a magatok igazát.Mindegy, addig, amíg így álltok a témához, ne számítsatok rá, hogy valami változni fog.Ahhoz először is ki kéne húzni a számítógép zsinórját, és kimerészkedni a nagyvilágba, nem ebben a netes ismerkedéses álomvilágban élni.Amúgy ez érdekes, amit az egyik válaszoló ír, hogy ő még sosem látott ronda pasit barátnővel.Akkor nálatok csak ilyen Brad Pitt-félék mászkálnak az utcán?ezt nehezen tudom elhinni....
2010. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
Ez nem beszűkült látókör, csak nyitott szemmel járok a világban, és én magam se kellek egy lánynak sem a külsőm miatt. Nem, nemcsak Brad Pittek mászkálnak az utcán, hanem Quasimodók is, csak az előbbiek nővel, az utóbbiak nő nélkül :P És hiába mondja egy lány, h nem, neki nem számít a külső, mindig kiderül, h igenis számít, méghozzá sokkal jobban, mint a belső.
2010. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem ebben az előző hozzászólóval. Borzasztóan sokat számít, mert egy nő már eleve nem úgy áll hozzá egy átlagos vagy csúnyább sráchoz, mint egy szépfiúhoz. Érdemes megfigyelni a testbeszédét: sokkal kihívóbb, nyíltabb egy AlfA hímmel szemben, egy csúnyábbal szemben pedig zártabb, tartózkodóbb. Az utóbbinak már csupán ahhoz, hogy felkeltse a figyelmet, is sokkal jobban kell tepernie.
2010. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!