Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem számít, csak annyiban, hogy nem vagyok hajléktalan. Csupán ezt próbáltam meg valahogy kifejezni.
2010. nov. 27. 22:44
 12/109 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre mindenki rájött abból, hogy ebben az időben internetezel :) A hajléktalanok nem igazán szoktak :)
2010. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy nem a legjobban megszerkesztett és megírt kérdés lett, de a célnak megfelelt. Sajnos csak olyan válaszokat kaptam, amilyenekre számítottam.... "majd én is találok valakit". Hát, úgy legyen.
2010. nov. 27. 22:58
 14/109 anonim ***** válasza:
Gondolom még tanulsz. Suliban senki nem tetszik?
2010. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 A kérdező kommentje:

Most olyan érdekes helyzetben vagyok. Tavaly érettségiztem (5 osztályos gimi), de nyáron rájöttem, hogy az egyetem ahova jelentkeztem nem nekem való. Most egy évig itthon vagyok, és tavasszal újra érettségizek, mert más tárgyak számítanak bele a pontszámba.

A másik "probléma", hogy nem vagyok egy "partyarc". Néha elmegyek bulizni, mert nem árt kimozdulni, de nem az én stílusom. A gimiben mondjuk volt egy lány aki tetszett, kívül-belül, de ő komoly kapcsolatban volt/van, úgyhogy nagy nehézségek árán de lemondtam róla.

2010. nov. 27. 23:17
 16/109 anonim ***** válasza:

Nem lesz. A legtöbb nő soha nem vallaná be, de mindegyiknek a külső a legfontosabb :(

Egy sorstársad

2010. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 A kérdező kommentje:
És ez hogy jött ide?
2010. nov. 28. 13:35
 18/109 anonim ***** válasza:
Úgyhogy rossz helyre írta :)
2010. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
Basszus.. :D
2010. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
100%

Lesz barátnőd. Amennyiben nem a 10/10-es lányoknál próbálkozol. Eddig szép lányok tetszettek, de "nem az általánosan elfogadott szépség ideál." Ez mit jelent??


Kb. olyanokkal próbálkozz, akiknek a vonzereje hasonló mértékű a tiéddel. Ha te mondjuk átlagos kb. 5 pontos srác vagy (én utálom ezt a pontozósdit, de így tudom jól elmagyarázni), akkor ne egy 8-as lányt akarj felszedni. Hanem egy 4-est, szintúgy 5-öst, vagy 6-ost.


Mindenkinek lehet párja. És fordítva is meg lehet kérdezni: Ha ronda lány vagyok, sosem lesz barátom? ...dehogynem. Egy hozzám hasonló vonzerejű. L/23

2010. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!