Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:

A márkás ruhákban járok dolog nekem se tetszik nagyon. Tök mindegy, ha normális párt keresel, hogy milyen ruhában jársz, csak tiszta legyen és rendes, és álljon jól rajtad. Ilyet lehet találni a kínaiban is.


Nekem soha nem volt pénzem márkás ruhákra. Mégis tiszta és csinos ruhákban járok, lehet kevesebb pénzből is rendesen öltözni, és hidd el, ez nem számít a pártalálásban (normáliséknál), hogy márkásak-e a ruháid. Engem abszolút nem érdekelne.

2010. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a párja,csak idő kérdése hogy mikor találnak egymásra.
2010. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
hidd el lesz...de mondjuk ha szted csunya vagy neked se topmodellekkel kellene kezdeni....
2010. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
legyél mindig önmagad!Csak oda menj, ahova szeretnél, csak azt tedd, amit akarsz, és ne hagyd, h mások csak úgy rávegyenek dolgokra! Legyél kicsit önző, öntörvényű, ez sok csajnak bejön.:D Nem azt mondom, bunkózz velük, de ne hívj el rögtön randira senkit...vedd fel a kiszemeltet msn-re, keresd egyszer, aztán ne legyél fent napokig. Soha ne legyél kiszámítható, érdekesség kell, titokzatosság. Ezt nemcsak a pasik szeretik a nőkben, hanem fordítva is.
2010. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
Ez a "ronda pasinak nem lehet jó nője"-dolog tök hülyeség.Én nagyon jó csaj vagyok, és eddig csak ronda pasijaim voltak, mert tényleg nem érdekel, h hogy néz ki.az érdekel, hogy szórakoztató legyen, lehessen vele jókat nevetni, én mondjuk szeretem a partyarc emberkéket.Legyen benne minden őrültségben, legyen jó az ágyban vele, és imádjon:-) Egyébként, aki most nagyon nagyon bejön, az Király L. Norbi, őt simán el tudnám képzelni pasimnak:-) (csak szemléltetésképpen)
2010. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:

azért mert te azt mondod ronda vagy attól még más gondolhatja másképp..persze vannak bizonyos nő/lány típusok akik kifejezetten a szépfiúkra meg a hűű de nagyon jó pasira buknak..de kinek mi jön be..én nagyon sokszor láttam már olyat hogy nem volt túl szép a lány nem volt naprakész márkás cuccai, egyszerű, ápolt bár nem túl szép lány és olyan pasija volt hogy azt hittem dobok egy hátast :)

szóval szerintem csak ki kell várni aztán úgyis lesz..

ha minél jobban szeretnéd hogy legyen vkid annál jobban nem jön össze. (tapasztalat) amikor mindenáron azt akartam legyen valakim nem lett..amikor feladtam a keresést akkor meg lett.:)

2010. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos a mai világban,csak akkor lesz kapcsolatod,ha egy bunkó paraszt vagy. Ellenkező esetben ne számíts sok jóra. Oka: a csajok az agresszív állatokhoz vonzódnak. csórikáim nem tehetnek róla, a kib*szott génjeikbe van kódolva.
2010. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
30%
mekkora hülye vagy, utolsó....nem is csoda, hogy nincs nőd
2010. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
30%

utolsó előtti..ez jó nagy marhaság.....

azért mert a kis hülye cicababák arra buknak az oké..de ne általánosíts szerintem..én pl az izomagyú, menő vagyok, fullos vagyok, feszítek meg bunkózok..hm inkább kiröhögöm, szánalmasak...szóval ez így nem igaz ahogy te leírod..de aki így fogja fel..hát nincs min meglepődni...

2010. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
0%
Nem én találtam ki.Ez genetika.
2010. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!