Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
 51/109 anonim ***** válasza:

17.58

A rondaságuk meleltt nem volt azért valami, amivel ellensúlyozták azt? Én nem vagyok ronda, de rendre elhajtanak a francba. Pedig a testalkatom, arcom egyaránt rendben van, hülye sem vagyok, de soha az életben nem lenne esélyem náluk. És itt nem csak az első vonalról beszélek, hanem az utánuk következőkről is.

2010. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
mellett
2010. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
Mégis mi lett volna? A saját példámból kiindulva, én azt imádtam benne, hogy okos volt, szerette az állatokat, nem egy munkakerülő alak volt, nem használt kábítószereket ( baromi ritka manapság), volt humora. Ezzel az én szememben tökéletes volt.
2010. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
18:08 Benne biztos volt vmi szép, amit először nem, v csak tudat alatt vettél észre. Bennem pl még senki nem vett észre semmi szépet.
2010. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy félelmetesen ronda volt elsőre. Még meg is mosolyogtam, hogy szegénnyel jól kicseszett a jóisten :)

De utána gyönyörű lett.

2010. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:

Az ritka, hogy nem használt kábítószereket? Miféle körökbe jársz te?

Jézusom.

2010. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
Tudat alatt akkor is biztos h megfogott benne vmi, különben esélyt se adtál volna neki. Nekem se szoktak, mert rajtam viszont tényleg minden csúnya.
2010. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:
Miért szerinted ez ritka? Lassan engem néznek ki, amiért én nem füvezek.
2010. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
Jó nem manapság, mert már felnőtt ember vagyok, és a velem egykorúak illetve a barátaim természetesen nem használnak ilyeneket, hanem kamaszkoromban. Nameg nézz már be a dohányzás témakörbe.
2010. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
Ja és a másik kérdésre: Persze, hogy volt ami megfogott benne, különben nem szerettem volna meg, de hogy nem a külseje, az fix.
2010. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!