Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na de most komolyan. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de most komolyan. Ha valaki ronda akkor nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Mert eddig olyan optimista voltam, és ezt gondoltam, hogy a szépség relatív... No igen, de mindjárt 21 leszek és eddig 0% a siker aránya. Akkor most hogy is van ez? Amúgy ápolt vagyok, márkás ruhákban járok meg minden, ezzel nincs gond....

Biztos felmerül benned, hogy túl magasak az elvárásaim. Erre nem tudok mit mondani. Olyan lányokkal próbáltam összejönni, akik tetszettek. Az ízlésem nem minden esetben egyezik az általánosan elfogadott női szépségideállal, de mindig is "szép" lányoknál próbálkoztam.

Persze nem hibáztatom őket, hogy nem akarnak egy nem 10/10 sráccal összejönni, de a kérdés felmerül bennem: Lesz vala olyan lány, akinél van esélyem, és aki nekem is tetszik?


2010. nov. 27. 22:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
Így van, aki ronda, annak nem lesz bnője, saját magamon is tapasztalom. Ez is genetikailag bele van kódolva a nőkbe, h a külső a legfontosabb mindegyiknek.
2010. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
bullshit.
2010. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ez baromság.Semmi köze a kinézethez.Nézzetek már szét az utcán, hány ronda pasinak van barátnője?Nagyon soknak.Ahhoz, hogy emiatt ne álljanak veled szóba a nők, ahhoz nagyon nagyon csúnyának kell lenni(minimum összeégett arc, hiányzó orr, ilyesmi).Az ilyen pasiknak, akik nem tudnak felszedni maguknak csajt, általában egész más bajuk van.Pl, hogy már eleve úgy állnak hozzá, hogy "á, nekem úgyse sikerül" és ez kivetíti magát a viselkedésükre is.Olyan is van, aki alapból unalmas személyiség, pl meg se tud szólalni, na ezek engem nagyon idegesítenek, de még ezek is találhatnak maguknak csajt, mert van, akinek az ilyen csendesebb pasik jönnek be.Aztán vannak az otthonülők, ez is elég nagy baj, mert ha folyton otthon ülsz, hogy akarsz ismerkedni?Az hülyeség, hogy a diszkóban csak részeg r.bancok vannak- de még ha így is lenne, legalább elveszíted a szüzességed.Próbáljatok meg barátokat találni, és eljárni otthonról, mert különben nem sok esély van.Azt sem értem, hogy mi az, hogy nem tudtok hozzászólni a csajokhoz?Csak van valami olyan téma, ami érdekel, vagy ami közös bennetek, amiről tudtok beszélgetni.Ha már főiskolára, egyetemre jártok, akkor meg végképp nem értem, mi a probléma, ott aztán tényleg a bulizásról szól az élet.Nem állandóan a könyv felett kell ülni, meg siránkozni, hogy szemetek a nők, hanem el kell járni szórakozni néha.
2010. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
52%
Nem arról van szó, hogy a csajok a bunkó pasikat szeretik, csak akiket ti bunkóknak tituláltok, azoknak van önbizalma, és ez hat a nőkre.Mert kinek kell egy nyálas kis nyavalygós lúzer?Szóval szedjétek össze magatokat, elvégre férfiak vagytok.
2010. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
11:08, én speciel soha nem láttam ronda pasit bnővel, ronda csajt pasival annál többet.
2010. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:
Eljárni ismerkedni? Könnyű mondani. Nekem a netes ismerkedés jobban bejön. beégés esélye 0
2010. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:

11.08

Ez így nagyon jól hangzik, de az a baj, hogy a csajok általában csak azt lesik, hogy hogy koptassák le az embert. Sajnos nagyon sok ilyen esetet láttam és tapasztaltam. Túl sokat.

2010. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes én egy csomó szerintem ronda férfit láttam gyönyörű nőkkel. Biztos az én szemem rossz. Vagy talán csak én kinyitom és észreveszek mindent, nem csak azt, ami az általam felállított szar világképbe beleillik?
2010. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
Nem tom te hol élsz, mifelénk tényleg nem látni ilyet.
2010. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem veszed észre, mert el vagy a magad szerkesztette pesszimista világban és csodálkozol, ha mindenki úgy viszonyul hozzád, ahogyan te a világhoz.

Rólam azt mondják nem vagy csúnya, mégis életem első szerelme egy először istentelen ronda férfi volt. Utána megismertem és megszerettem és láss csodát, soha nem láttam nála szebbet.

Szánalmas ez a gondolkodásmód. Mégis mit gondoltok, ez az önsajnáltatás bejön a nőknek? A nők magabiztos férfiakat szeretik,mert többek között ez jelenti a férfiasságot. Az ilyen jajj de szar nekem típusú emberek maguk elől zárják el a lehetőségeket.

2010. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!