Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
 81/108 Grizesteszta ***** válasza:

#79: Tényleg nem kellene többet írnod, mert minél inkább belelátunk ebbe a kapcsolatba, annál inkább nem értjük, hogy mi a fenét keresel még mellette?


Miért nem szereted magad annyira, hogy ne kínozd magad direkt? És miért nem adsz esélyt magadnak arra, hogy valaki olyannal lehess, aki jól bánik veled?

Miért az merül fel benned, hogy 'normális-e', miért nem arra kérsz tanácsot, hogy hogyan menekülj?

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 A kérdező kommentje:
😔😔
ma 13:08
 83/108 anonim ***** válasza:
33%

Én nem ítéllek el vagy meg a szeretőségedért. Azt sem fogom hozzád vágni, hogy "keress egy egyedülállót", mert tudom, hogy ez nem így működik, nem darab-darab alapon. Mit kezdene az ember egy random egyedülállóval, ha az sem nem vonzza, sem nem érdekli?! Olyat találni meg, aki vonzza is, érdekli is ÉS egyedülálló is, hát... az Eurojackpot könnyebben összehozhatónak tűnik.

De azt javaslom, vele zárd le, mert egyszerűen ez így már romboló. Semmi sem indokolja, hogy benne maradj, nincs közös vagyon, gyerek stb., nem függsz tőle (legalábbis nem említed).

És én pontosan az az ember vagyok, aki nagyon jól tudja azt is, hogy milyen hosszú távon egyedül, intimitás, férfi-nő kapcsolódás nélkül létezni. Az is gyilkos, nem kisebbítem a jelentőségét. Arról is van tapasztalatom, milyen belemenni valamibe valakivel, aki amúgy hidegen hagy, csak vele "szabad", mert ő egyedülálló és elérhető. Az is nagyon sz@r. Vagyunk néhányan az életben, akik sosem tudunk "jól járni". De ezt akkor is engedd el szerintem.

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 A kérdező kommentje:
Miért engedjem el szerinted?
ma 13:12
 85/108 A kérdező kommentje:
Azért, mert bánt engem?
ma 13:13
 86/108 anonim ***** válasza:
40%

71. Látod, nem tudsz leállni! 🙂 Ez az érzés az egó. Gondolj bele, az általad istenített messiások ezért pénzt kérnek, kócsok, önjelölt guruk. Én meg, ha már a pénzt emlegetted, teljesen ingyen, felebaráti szeretetből megmutatom neked, min kell "fejlődnöd". Látom azzal sem vagy tisztában, hogy a valódi fejlődés az változás, az meg fáj és kényelmetlen. Empátia? Ugyan már! Ezt majd akkor érzed, amikor nem ítélkezel. Addig pontosan ugyanolyan vagy, mint akiket elítélsz.


Mondok még valamit, mert az élet sokkal egyszerűbb mint ahogyan azt te hiszed. Fizika. Amilyen erővel nyomod az asztal lapot, az ugyanolyan erővel nyom vissza. Ha megmozdítod, kibillentetted a nyugalmi helyzetéből. Kérdés! Az asztalnak, szekrénynek kell energiát beletenni a mozgásba, vagy neked? Sport. Aikido. Ismered? Azt a technikát használja, hogy az ellenfél energiáit használja fel maga az ellenfél ellen. Spirituális tér. A negatív gondolatok nem a célszemêlyt rombolják, hanem azt akiben a negatív gondolatok keletkeztek.


Az élet minden területén érvényesek ezek, persze a fb-on nagyot üt egy divatos világmegváltó, de leginkább másokat lenéző, megbélyegző idézet. Mint mondtam, nem kell velem foglalkozni, a saját egóddal van problémád. Divatos és trendi szóval mondva, ott kell fejlődnöd, de hát én egy senki vagyok. Ja igen!

Pont azt kapod vissza, amit másokról gondolsz. Az empátia sem más, mint az érzelmi szűrőd által átengedett információ halmaz. Egó nyugtató.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
100%

#70


" akkor élvezed a negatív hullámokat? Azt sem tudod ki a kérdező, kik a szereplők, de te már ki is színezted a sztorit. Ugye még mindig nem esik le mi a gond? Akkor elmondom máshogy! Felkelsz, fórumozol, elbaxol egy rakat időt, abba a hamis illúzióba ringat az egód hogy mekkora király vagy, mert jól meg ítélkezted XY sztoriját. Oké. Na és mi van a te életeddel? Biztos vagy benne hogy te vagy a tökéletes? Miért nem azzal foglalkozol, amiben te vagy az érdekelt?"


Saját magadnak mondasz ellent ezekkel a mondatokkal, hiszen te is ugyanezt csinálod, csak a másik oldalt ekézed. Próbálod tolni a spiri gurut, de közben ugyanígy itt töltöd az idődet és ugyanígy egoból oltod azokat, akik neked nem tetszenek. Miért? Minek? Te mivel vagy másabb? Azért reflektálsz a kommentekre még azután is, hogy párszor már elköszöntél, mert neked is sérti az egódat. Jó kis tükör az a rohadt internet, ugye? 🤡

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert amit elvársz tőle, nem kapod meg... vagy max. némi dugást. De attól, hogy szerinted normálisan kedvesnek kellene veled lennie, nem lesz kedves. Szóval vagy befogod szépen a szádat, leadod az elvárásaidat és maradsz egy beszélő szexbábu, vagy otthagyod. Ezt már neked kell eldöntened.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 Grizesteszta ***** válasza:
#84, 85: Igen, azért engedd el, mert bánt téged!
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
100%

"Miért engedjem el szerinted?

Azért, mert bánt engem?"

Igen, gyakorlatilag bánt is, csak nem fizikailag (legalábbis remélem).

Meg mert nem nagyon ad semmi jót, rosszat viszont annál többet.

Nem törvényszerű, hogy egy szeretői vagy akár egy szexkapcsolatban így legyen kezelve egy nő, ilyen hozzáállást tanúsítson a férfi. Lehet ezeket is normálisan csinálni, tisztelettel, kölcsönös örömszerzésre törekedve stb. Ez a férfi nem hajlandó. Neked viszont így érthető módon nem megfelelő, amit kapsz. Akkor sem, ha ő történetesen egy olyan férfi, akihez tudsz vonzódni, aki meg tudott mozgatni - ez vitathatatlanul nagy dolog, mert hiába a sok rendeskedvesnormális egyedülálló, ha egy pohár víz elfogyasztása is nagyobb élmény, mint velük lenni...

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!