Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 A kérdező kommentje:
És ti amúgy az ilyen pasival hogy bánnátok?
ma 15:31
 102/109 A kérdező kommentje:

Miben nyilvánul meg?

Nem érdekli amit mondok. Nem hiv fel, ha en hívom vagy nem veszi fel vagy rám vágja a telefont, miutan valamit beleordibalt. Nem hallgatja meg amit szeretnék mondani

ma 15:32
 103/109 A kérdező kommentje:
Semmi program nincs soha nem is volt.
ma 15:33
 104/109 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert mi nem maradunk egyutt ilyen alakokkal.

Ugy banok vele, hogy kidobom es keresek valakit, aki szeret.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
70%
Mi ennek a kérdésnek az értelme???? Mert azt látom, hogy csak hergeled itt a tagokat. Tulajdonképpen nincs is semmilyen kérdésed. Ha neked jó ez, akkor maradj benne, ha nem jó neked, akkor szakíts vele. Tudod, hogy mit tud nyújtani, nem árul neked zsákba macskát. Nem értem mit vergődsz itt 11 oldalon keresztül.
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
76%

"Semmi program nincs soha nem is volt."


Szerető vagy, milyen programot szeretnél a szexen kívül?

Vigyen el moziba? Miért kockáztassa, hogy lebukik, ha csak szexre kellesz neki?

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 A kérdező kommentje:
106,válaszoltam a kérdésre!!!
ma 16:07
 108/109 A kérdező kommentje:
El tudok menni magam is moziba. Az előző kerdesekre válaszoltam. Ennyi.
ma 16:56
 109/109 anonim ***** válasza:
101: én sehogy. Ahogy megtudtam volna, hogy nős, otthagytam volna a fenébe.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!