Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire "normális", elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "normális", elfogadható amit érzek?

Figyelt kérdés
Olyan tiszta, gyönyörű érzésre találtam valakivel, hogy nem szeretném elveszíteni, ezért még most szeretném lezárni. Ha továbbra is együtt lennénk, biztosan elmúlna. Szeretném örökre megőrizni. Tekintve, hogy 40 éves elmúltam, és most először érzek ilyet, gyanítom, hogy már nem is fogok.
ma 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek elfogadható?Az itt olvasóknak az, mivel senki nem érintett benne.

A "szerelmedet" kéne erről megkérdezni, hogy mit gondol.

Szerintem amúgy egy baromság az egész, amit írsz.Ha annyira szeretnéd, vele akarnál lenni.Ez részedről valami illúzió kergetésének hangzik.

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira tiszta és gyönyörű, ahogy leírtad, akkor bizony tenned kell érte, hogy megőrizd!

Nem azzal, hogy elhagyod... hanem azzal, hogy megtartod.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Ha lezárod, utána sosem leszel boldog és életed végéig azon fogsz keseregni, hogy mi lett volna ha. Nem minden szerelem múlik el.
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam olyan szerelmet, ami ne múlt volna el. Persze egy jól működő kapcsolatban átalakul szeretetté, ami egy sokkal mélyebb érzés. A hétköznapok felőrlik a kapcsolatokat.
ma 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Te a fejedben élsz. És meglehetősen önzőnek tűnsz. Téged csak az érdekel, hogy te mit érzel.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez most valami lány regény? Ha igen, felejtsd el!
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem derült ki sok dolog. Ez még bőven lehet fellángolás is.
ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy plátói szerelem? Vagy valós kapcsolatban vagy ezzel az emberrel? Vagy házas vagy és ezzel a szöveggel magyarázod meg magadnak, hogy miért ne válj el és miért ne legyél vele?

Mindenesetre bármi a helyzet, fura magyarázat. Miből gondolod, hogy ha ez annyira szuper, mint ahogy írod, hogy nem lenne átalakulva is szép? Természetes, hogy az idő alakít a kapcsolatokon, de attól az még lehet szép. Lehet tudatosan is olyan életmódot folytatni, hogy az ne legyen annyira hétköznapi, ami felőröl, ahogy írod.

ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!