Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen kapcsolatban nem normális. Szeretői kapcsolatban sem.
ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
86%
A szeretői kapcsolatban ott van a "SZERET-Ő". Amiről te beszélsz az nem szeretői viszony, hanem csak ingyen szex egy balekkal! Sajnos ma már csak erre hajtanak a selejtesek, van belőlük bőven.
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:
Igen 😔😔
ma 10:31
 4/99 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg a szeretői kapcsolatoknak pont ez a lényege. Ő nem szeret senkit sem, csak saját magát. A másikat használja, kielégíti a vágyait (legyen az mentális,fizikai) és utána haza megy a párjához. A szeretői kapcsolatokban nagy részt a szerető az aki lényegében többet akar, érez, amit a másik fél kihasznál. Szerintem ilyen jellegű státuszban nem elvárható semmi sem. Ha nem tetszik, akkor zárd le. Ilyen egyszerű!
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem arról szól egy szeretői kapcsolat, hogy az egyik felsőbb rendű, hanem mindkét fél kapja ugyanazt!
ma 10:36
 6/99 A kérdező kommentje:
Nem rosszul kéne éreznem magam mert egy b. velem, hanem fel kéne emelnie ezeknek a talalkozasoknak, abban a rövid időbe jól kéne érezni magunkat egymással. De ő csak magával foglalkozik, én velem egyáltalán nem.
ma 10:38
 7/99 anonim ***** válasza:
41%

De minek neked mas parja? Bocs, de te is undorito vagy, hogy vele vagy annak ellenere hogy tudod, van parja.

Sosem fog teged valasztani a felesege helyett.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 A kérdező kommentje:
Nem is akarom h engem válasszon. Nem vagyok undorító. Ő az undorító!
ma 10:44
 9/99 anonim ***** válasza:
64%
Megvan a véleményem a szeretői kapcsolatokról, de akkor is azt gondolom, hogy szeretői kapcsolatban is meg lehet adni a tiszteletet egymásnak. Sőt, nem meg lehet, hanem meg kell adni.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
45%

Te miert is nem vagy az ? O is az, ez ketsegtelen.

De hogy alacsonyodhat le barki addig, hogy bealljon valaki moge a sorba? Nem szegyelled magad? Kellene. Neki meg aztan plane.

ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!