Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 A kérdező kommentje:
Te ismersz engem? Akkor ne itelkezz
ma 10:57
 12/107 anonim ***** válasza:
45%
Hala az egnek, nincs olyan ismerosom, aki szettart labakkal var hazas ferfit :D
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
57%
#12 Vagy csak nem tudsz róla. Sajnos nagyon sokan csinálják ezt.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 A kérdező kommentje:
Lehet a te férjed is ilyen nőhöz járkál
ma 11:06
 15/107 A kérdező kommentje:
Vagy párod. Aztan jol titkolja elotted
ma 11:06
 16/107 anonim ***** válasza:
62%
x15, 15 Na, azért nehogy már a végén még büszke legyél rá, hogy szerető vagy!
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 anonim ***** válasza:

🤣

Persze, biztos.

Savanyu a szolo, mi ? :D

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 anonim ***** válasza:
74%
Engem legalabb felvallalnak, en a parja vagyok a tarsamnak, nem csak valaki, akit neha megdugnak, amikor az asszony epp nem er ra🤣
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:
68%

Nő vagyok, túl a negyvenen. Általános iskola óta tartom a kapcsolatot egy sráccal, kizárólag baráti alapon. Mindig is szeretőt tartott a felesége mellett és valahányszor vitába keveredtünk erről, mindig azt mondta, hogy én ezt nem érthetem, a felesége mélyen vallásos lett és már engedi közel magához, viszont a kislányát nem akarja elveszíteni, ezért vele marad. Azóta már elváltak, de ő pl. mindig azt mondta nekem, hogy a szeretőit is megilleti az őszinteség, a kedvesség és a törődés. Magyarul nem csak "üríteni" járt hozzájuk, hanem próbált figyelmes lenni velük. Ilyen is van. Akivel neked dolgod van, az csak a szükségleteit elégíti ki rajtad, de messziről sem érdekli, hogy neked mi lenne a jó ebben a helyzetben.

De, ez valószínűleg elfogadható számodra, hiszen benne vagy még mindig.

ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 A kérdező kommentje:
Te csak egy vagy akit felvallalnak miközben hulyenek nez teged, munka utan meg mashoz megy helyetted utana meg rohan haza hozzád, mintha mi sem történt volna 😆
ma 11:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!