Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 A kérdező kommentje:
Mert egyik percbe normális a másikban nem... Es nem bírom ezt a hullam vasutat. Ezerszer adtam neki új es uj eselyt, mindig azt mondta nem akar elvesziteni. Ket napig normális aztan ujra kezdi
ma 11:47
 32/107 Grizesteszta ***** válasza:
#31: OK, 2 napig normális, aztán nem normális, és te ezt nem bírod. de akkor miért kérdezel, miért nem lépsz ki? Mert az, hogy ide írtál, azt jelzi: szummában nem jó. Márpedig, ha a kabát színe OK, de a mérete nem jó( hülye hasonlat, tudom:)) akkor nem veszed meg, hiszen szummában nem jó. A szeretőnél miért nem vagy ennyire következetes?
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
50%

Gyerekek! Nem érzitek hogy miattatok tart itt a világ? Miért ítélkezel bárki felett is? Te nem az ő életét éled, nem az ő múltját élted át, nem az ő tapasztalatait szedted fel. Akkor miért kell lenézni a másik embert?


Maga a lenézés a legjobb önkép. Nem azzal van bajod aki szeretőt keres, hanem önmagaddal!


Végtelenül beteg ez a társadalom, nincs olyan felület ahol ne egymást baxogatnának az emberek. Persze az egó meg azt hazudja, hogy vállon vereget hogy te milyen faxa gyerek vagy.


Mindenki a saját életével foglalkozzon, ha valaki kérdez, akkor ne érzelmeken keresztül válaszolj neki. Azt tudtad hogy az érzelemvilágodat a rengeteg negatív tapasztalat mozgatja, és nem a pozitív?


A kérdező kérdezett, és nem az volt a kérdése hogy neked mi a morális véleményed. A véleményed meg a tökéletes lenyomat önmagadról. Az ítélkezés meg erős elfojtott indulatok jele, szerintem itt az ideje hogy feldolgozd őket. Tudtam hogy ezt az inget senki sem veszi magára! 🙄

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
100%
28: de pont ez az... ha igazán szeretne, akkor már rég elvált volna, nem ezzel takarózna, hogy "nem akajom őket elhagyni". Te jó vagy ágymelegítőnek, azt' csókolom.
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
79%

#33 Feltételezem, nem maga a kérdés ütötte ki a biztosítékot az embereknél ennyire, hanem a kérdező stílusa, amik a kommentjeiben visszaköszönnek.

Én vagyok az a válaszoló, aki azt írta, hogy semmilyen kapcsolatban sem elfogadható ez a viselkedés, tehát én nem veszem magamra, amit írtál.

Viszont azt is szánalmasnak tartom, hogy úgy védekezik a kérdező, hogy kijelenti, mások férje/párja is szeretőhöz jár. Na itt azért hadd' fejtse már ki a véleményét az ember, még ha az nem is tetszik a kérdezőnek.

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim válasza:
Mert nem tisztel, szeret. Csak szexre vagy jó.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 Grizesteszta ***** válasza:
61%
#33: Én sem 'veszem magamra a kabátot', nem gondolom, hogy 'lekezelném' a kérdezőt. Szerintem a 'lekezelő' reakciók (mert vannak bőven, igazad van) is jók arra, hogy gondolatokat ébresszenek, arra kényszerítsenek, hogy végig gondolja, érveljen, megfogalmazzon, következtetést vonjon le... És azt meg helyén kell tudni kezelni, ha 'névtelen senkiknek' (magamat is beleértve:)) más a véleményük itt, mint nekem. Ez a fajta konfrontálódás is segítheti a kommunikációs készségek fejlődését és erre itt sok embernek szüksége lenne.:)
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 A kérdező kommentje:
Ja, hogy mások megmondhatjak a véleményüket de én nem másoknak.
ma 12:10
 39/107 A kérdező kommentje:
Köszönöm 33-as
ma 12:10
 40/107 anonim ***** válasza:

Dehogynem🤣

Ha lennenek alapveto pszichologiai ismereteid, akkor tudnad, hogy pontosan emiatt a hullamvasut miatt maradsz benne. Az emberek tobbsege kamaszkorban izgalmasnak tartja ezt, de felnottkent mar olyan kapcsolatot keres, amiben erzelmi biztonsagban van.

Az, hogy te folyamatosan ezt a helyzetet valasztod(tekintve, hogy ki tudja, miota vagy benne a kapcsolatban) azt jelenti, hogy semmi onismereted es onbecslesed nincs. Ezek pedig alap dolgok egy egeszseges kapcsolatban.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!