Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, attól, hogy neked nem jön össze egy rendes kapcsolat és mások rongya vagy (bocsánat a kifejezésért, de a leírásod alapján ez az igazság) még nem mindenki élete ilyen. Vannak, akik többre tartják magukat ennél és nem bonyolódnak ilyen helyzetekbe.
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/107 anonim ***** válasza:
54%

🤣🤣🤣🤣

Persze, aranyomc nyugtatgasd csak magad. Még jó, hogy kozos vallalkozasunk van es egyutt dolgozunk.

Jo szanalmas vagy, latszik, mennyire nincs onbizalmad, masokat probalsz lehuzni, hogy jobban erezd magad amiatt, hogy keves vagy a csavonak egy kapcsolathoz.

Sajnallak, komolyan.

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező!Én szerető voltam de nem sokáig 😉Engem fel is vállalt ,elvált .Ennek 13 éve ,a köpködők miatt írom le:)De ha valaki nem becsül,nem tisztel ,miért adod magad oda neki!? Gondolom elválni nem akar,az írásodból ez jön le, és még csúnyán is bánik veled..Miért tűröd el?
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 anonim ***** válasza:
36%

Azért tűri el, mert neki ez jó. Hiába pontoztátok le a válaszomat, a szeretőt egy dologra használják - ürítésre. Kielégíti azokat a vágyait amiket otthon a másik féllel nem tud. Ez szimpla kihasználás. Mindig is arról szólnak az ilyen jellegű kapcsolatok. A kérdezőt is csak kihasználja a férfi. Ha elég xar lenne neki, akkor elhagyná és keresne olyat, aki egyedülálló.


Tudom, kérdező, hogy xar dolog az, ha dugdosnak, nem vállalnak fel és csak egy kósza numera vagy. A te döntésed, hogy több leszel ennél avagy sem. Egyáltalán nem elvárható a tisztelet és szeretet egy olyan viszonyban ami alapvetően is a hazudozásra alapul. Én nőként soha nem lennék szerető. Egyrészt az önbecsülésem nem engedi, más részt, ha miattam elhagyja a feleségét, családját, mi a garancia, hogy X évvel később engem nem fog e elhagyni egy fiatalabb, szebb nőért. Már pedig akik csalnak, azok sajnos mindig is fognak csalni.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 A kérdező kommentje:

Attól, mert van közös vallalkozasotok az semmire nem garancia.

Rossz, ha csak dugdosnak?


Kinek rossz ez?


Tudom, hogy nem vállal fel, bar a felesége is tud rólam

ma 11:39
 26/107 A kérdező kommentje:

Miert ne jönnek össze nekem egy rendes kapcsolat?


Nem is keresek senkit, már rég össze jöhetett volna, ha akarnék.

ma 11:39
 27/107 anonim ***** válasza:
Most teljesen őszintén, van oka annak, hogy nem vállalja fel az új kapcsolatot, hanem csak szerető.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 A kérdező kommentje:
Miért vállalna fel? Az az oka hogy van felesége és gyereke. És nem akarja őket ott hagyni. Ennyi
ma 11:44
 29/107 Grizesteszta ***** válasza:

Kérdező, ez a viselkedés semmilyen kapcsolatban( szeretőiben sem, házasságban sem) normális. De azt még el tudom fogadni, hogy valaki beleragad egy ilyen jellegű házasságba a gyerek(ek) miatt. Azt nem értem viszont, hogy mi tart bent valakit egy ilyen színvonalú szeretői kapcsolatban? Ez jó neked így? Ha jó, akkor nem mindegy, hogy ki mit gondol? Ha nem jó, akkor meg miért maradsz benne, függetlenül attól, hogy itt kinek mi a véleménye?

Én voltam szerető kb 3 hétig, szóval nem mondhatom, hogy nagy tapasztalattal rendelkezem a témában, de ez az idő arra elég volt, hogy lássam: lehet ezt 'tisztességesen' is csinálni. ( A nős férfi az első kávénál jelezte, hogy ő nős, de azt is mondta, hogy ő most úgy érzi, elválna értem. Aztán 3 hét múlva szólt a feleségének, hogy válni akar. A találkozásunktól számítva 3 hónapon belül összeköltöztünk.)

De világos, nem minden férfi tisztességes, ezt értem. Amit nem értek: miért jó a nőnek, hogy hagyja magát palira venni és kihasználni? Te miért tűröd? Miért itt kérdezel, ahelyett hogy vele beszélsz és ha nem tetszik a beszélgetés végkimenetele, akkor kirúgod?

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 A kérdező kommentje:
Rendes volt h veled közölte hogy nős
ma 11:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!