Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem hagyja el a családját. Ezt már réges rég lebeszeltuk. Senki nem is kérte ilyesmire.
ma 12:11
 42/107 anonim ***** válasza:
0%

35-37. Nem értitek a lényeget. Amikor valakit minősítetek, azt önmagatokkal teszitek. Nem baj ha nem nem látjátok, egyszer majd talán megértitek. Mondom máshogy! Mindenkinek van élete, sorsa. Ha ti beleszóltok, akkor valamelyik oldallal azonosultok. Felveszitek a negatív rezgést, majd ezt erősítve szétszórjátok. Jók akartok lenni, de ellentétes hatást értek el. Arról nem is beszélve hogy ezzel magatoknak is ártotok, de ezt a saját egótok úgy könyveli el, hogy mekkora király cselekedet volt. Az egó sosincs értünk.


A kérdezőnek meg az a dolga hogy tapasztalja meg. Ezzel csak neki van dolga, ahogy az én szavam sem töri át a ti egótok, a ti szavatok sem fogja az övét. Ezért vannak háborúk. Részemről ennyi, nálam itt a határ, aki érti az érti, aki nem, azzal meg nem szállok vitába, neki van igaza! 🙂

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 A kérdező kommentje:
Raadasul ez egy bántalmazó szeretői kapcsolat
ma 12:13
 44/107 A kérdező kommentje:
De mindegy. Ezt érdemlem
ma 12:14
 45/107 anonim ***** válasza:
100%
41: de te ezt úgy veszed, mintha ez általános lenne, hogy szeretői státusz, lamúr, minden, csak nem hagyja el a családját. A való életből vett statisztikákból meg azért látszik, hogy a legtöbb esetben ez a "nagyon szeretlek téged, és mindent meg fogok tenni, de a családot nem hagyom el" szöveg az kamu (van egy-két ritka kivétel, de ott is hamarosan megtörténik a válás... meg olyan esetek vannak, amikor megelégszik a szeretővel, amikor feleség megtudja, és beadja a válókeresetet). A ti esetetekben is, mert látod, hogy milyen utolsó paraszt módon viselkedik veled.
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:

Megmondgatod, csak en ervekkel tamasztottam ala, hogy miert megalazo a helyzeted szamodra (anelkul, hogy eszrevenned), neekd a vitakulturad viszont kimerult abban, hogy biztos az en parom is mast dug. Nem, nem dug mast, de a tied (aki meg csak nem is a parod), igen. Nehogy azt hidd, hogy nem bujnak ossze otthon a felesegevel, szerinted a nonek nem lenne gyanus?

Azert irtam ilyen stilusban, mert a nyers oszinteseg az, ami a legtobb ilen esetben kijozanito hatassal bir, gondoltam, csak elgondolkozol rajta, ehelyett neked allt feljebb es fel sem merult benned, hogy esetleg rossz, amit csinalsz. Csak azon lehet segiteni, aki engedi, te lathatoan nem ez a kategoria vagy. Csak akkor nem ertem a kerdest.

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 A kérdező kommentje:

Soha nem mondta egy szóval se, hogy szeret.

Tudom hogy dugnak a feleségével.

ma 12:17
 48/107 A kérdező kommentje:
A nő tud rólam
ma 12:18
 49/107 A kérdező kommentje:
Mindegy
ma 12:18
 50/107 anonim ***** válasza:
67%

"Ja, hogy mások megmondhatjak a véleményüket de én nem másoknak."


Véleményt alkotni csak arról tudtunk, amit te leírtál, te viszont elkezdtél visszatámadni olyan dologgal, amit csak feltételezel, de semmi valóságalapja nincs.

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!