Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 Grizesteszta ***** válasza:
53%

Csatlakozom a 83-hoz: nem gondolom, hogy 'erkölcsi fertő', ha szeretőd van, az se, ha alkalmi kapcsolataid. Tudom, hogy nem jó egyedül, de azt is tudom: nincs annál rosszabb és lélekrombolóbb, ha úgy vagy benne valami szarban, hogy nem kényszerít rá külső körülmény, hanem te akarsz benne lenni, mert 'szereted'. Nem csak az a kérdés, hogy 'szereted-e', hanem az a kérdés, hogy 'jó az neked, hogy őt szereted?' És ha erre az a válasz, hogy 'nem jó', akkor ki kell lépni.


( Én boldog vagyok ebben a kapcsolatban, szeretnek és szeretek, de van memóriám:emlékszem, hogy egyszer régen, vagy 30 éve, beleszerettem valakibe, aki nem ennyire durván gyötört, mint ez a férfi téged, de nem volt jó vele: mindig ő volt a fontos, a lényeg, a központ, én azért kellettem, hogy ő 'komfortosan 'érezze magát. Nagyon gyorsan felismertem és léptem: kidobtam egyik pillanatról a másikra, nem vettem fel a telefont és megkértem egy barátomat, hogy egy cseppet hadd költözzek hozzá, hogy nem találjon meg akkor sem, ha keresne... Volt egy-két szar hónapom, de akkor is tudtam, hogy jó döntés volt, sose bántam meg. )


Nem elég az, hogy szerelmes vagy, a 'jó emberbe' kell szerelmesnek lenned!

Sok sikert hozzá!

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan mondás, hogy ha fáj, de nem változtatsz, akkor nem fáj eléggé.


Ergo te most csak siránkozni jöttél ide, holott jó ideje tudod, hogy ez az ember csak használ téged. Leírhatják itt ezren is, hogy változtass az életeden, de te csak panaszkodsz továbbra is. Márpedig ennek a történetnek csak akkor lesz vége, ha te véget vetsz neki, mert a férfi tisztában van vele, hogy addig csinálja ezt veled, ameddig csak akarja. Vagy addig, ameddig te azt engeded. A te döntésed!

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
100%

86


Te mennyi lsd-t toltál? :D

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
20%

87. Dehogy, inkább örülök hogy élvezettel tudtad használni a bohóc ikont. Érezted benne azt az egész testedet átjáró felemelő érzést? 🙂 Remélem igen, csak hogy legyen is értelme hogy írtál.


Nem vagyok én spiri, az csak egy divatos, pénzcsináló marhaság azognak, akik kívülről keresik a megváltást. Amiről én beszélek, az a valódi problémák forrása, a zsigeri gyűlölet. Én csak segíteni próbálok, te gyűlölködsz. Én arra világítok rá, hogy az ítélkezés nem más mint érzelmi alapokon nyugvó gyűlölködés. Amikor már jelzőket használsz, az nem vélemény.


Veled ellentétben nem sértődöm meg, ugyanis nincs miért. Én is ember vagyok, csak én igen erősen elemző, megfigyelő típus vagyok, a saját életem során tapasztaltakra hagyatkozom. Én mint tökéletes? Ugyan már, tele vagyok hibával, ellenben az emberek baromi nagy részével nem harcolok ellene. Ez tudod mennyi terhet levesz? Nem az egóm amit védek. A problémáim minimum 90%-a szerte is foszlott.


Azt hozzáteszem, ehhez nagyon sok idő kellett. Nos, ezt egyetlen guru, vallási vezető, kócs, spiri mágus sem tudja a személy helyett megugrani.

Ne ítélkezz. Csak ennyi.

A világ legnehezebb dolga, de ha ezen az úton jársz, megváltozik az életed. Ha kérdezed mi is az evolúció célja, hát ez az. Tudom azt is hogy rossz fórumon vagyok. Még annyival tartozom hogy leírom miért vagyok itt. Mert jelenleg erre van időm, eléggé behatároltak a lehetőségeim, ha ez nem így lenne, ezer más dologgal foglalkoznék. Hogy megnyugodj, holnap délelőtt nem leszek, sőt több napon keresztül sem. Három hétig meg nem láthatták. 🙂


Ha gondolod küldhetsz még bohóc ikonokat, ez én életem meg aki vagyok attól nem változik, de rád nézve nem valami jó fényt vet. 🙂

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
50%

#93 Nem tolt semmit, csak a spiritualitást tolta túl, de nagyon. Részben én is spirituális beállítottságú vagyok, de a környezetemben van egy-két ember, aki ugyanígy átlendült és már-már az elmeháborodottság szintjét súrolja. (Pl. leesik előtte egy falevél és már abban is valami üzenetet vél felfedezni, amit az univerzum küldött neki 😀 )

Ebbe is bele lehet őrülni, ha valaki már minden mozdulatában ennyire spiri akar lenni.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
75%

#94 Látod, már megint ellentmondasz saját magadnak, hiszen még mindig itt vagy, még mindig válaszolsz, holott azt írod, hogy nem harcolsz. Dehogynem, most is azt teszed, bizonygatod, hogy te vagy itt a megmondó, az erkölcsi tökély, aki soha, senkit nem bánt meg, nem ítélkezik, nincs véleménye és nem árt még a légynek sem. Tök jó, ha erre törekszel, de látod, mégsem sikerül, hiszen te is emberből vagy.


"Mert jelenleg erre van időm, eléggé behatároltak a lehetőségeim, ha ez nem így lenne, ezer más dologgal foglalkoznék"

Ez mekkora duma 😀 Ezek szerint rossz dolognak tartod, hogy itt vagy, de mégis itt vagy, mert éppen nincs más dolog. Na ne már 😂

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
20%

95. Örülök hogy az írásomból a falevél hasonlatot láttad ki. Bizonyára arról írtam hogy a Vénusz és a Merkúr együtt áll, most kell kitenni a holdfényre a dunai kavicsot, amit ha magadnál hordasz, rádtalál a szerelem.


Hol vagyok én spirituális? A ne ítélkezz lenne az első amit meg kellene tanítani a gyerekeknek, hogy aztán felnőtt korukban ne tegyék tönkre se a saját, se mások életét. Bocsánat, az ítélkezés nem csak negatív irányú. A rajongás is az, főleg hogy az meg elfogultá és vakká tesz. Ez ám a spiritualitás. Vagy az, hogy minél jobban eltávolodik az ember a természettől, annál jobban szenved. Vagy az, hogy minden cselekedetnek ára van. Akkor mi lenne a valóság? 🙂 Cáfolj, hallgatlak. Ellenben én veled/veletek nyitott vagyok. Hagyjuk a felszínes köröket, szerető, félrelépés stb. Ezek is mind ok-okozat összefüggések, ebben a sztoriban is mindenki érintett, mindenki megfizeti az árát, és mindenki valamilyen szinten tehet is róla. Egy ember sztorija csak egy nézőpont. Amúgy meg minek vad idegen ember egyoldalú története miatt egy teljes konzekvenciát felállítani? Ez is spiri? A válás, félrelépés, szenvedés a magánytól vagy éppen egy kapcsolatban spiri?


Inkább az van, hogy tömeg szinten az emberiség sosem volt gondolkodó, így ítélkezzünk olyanok felett, akik valahogy máshogyan látják az életet. Spuri? Ja meg konteó. Oké, csak hát ez a sok panasz, önbecsapás, gyűlölködés, hárítás, taposás, megvetés lenne a követendő? Vagy az ahogyan a tömeg ezzel a mentalitással él? Olvasom itt a kérdéseket, válaszokat, de valódi változást hozó gondolatokat csak elvétve. Zavar hogy kilógok a sorból? Sajnos csak ismételni tudnám önmagam... Nem én vagyok a valódi ellenség, hanem az akit magadnak gondolsz.


Ha nem probléma most már tényleg kiszállok, nincs több időm mára. Bármit gondolhatsz, nem akarlak erővel befolyásolni. 🌜🌞

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
65%

Amugy ket oldal ota nem velem beszelgetsz, hanem egy total mas kerdezovel :)

En nem bizonygatok neked semmit, nem tudod, ki vagyok, honnan jottem, min mentem keresztul. Abban viszont biztos lehetsz, hogy soha senkiben nem tettem sem fizikailag sem erzelmileg kart, epp ellenkezoleg, rajtam gazolt at mindenki, amig hagytam.

Mi alapjan allapitsunk velemenyt szerinted, ha csak egy oldalt ismerunk a harombol? Nyilvan arrol tudunk nyilatkozni, amit a kerdezo mondott.

Borzaszto lekezelo vagy, itt osztod az eszt, oldalakon keresztul ossze vissza irogatsz baromsagokat (igen, erre azt fogod irni, hogy oersze, hogy nem ertem, mert nem vagyok azon a lelki szinten, mint te meg annyira tokeletlen vagyok).

Elkepesztoen kepmutato vagy, azt hiszed, mindenek felett allsz. Nem egobol vitatkozom, hanem mert az ervek, amiket irsz, harmat gyengek.

Belem allsz, hogy bele alltam a kerdezobe, aztan kozlod, hogy fejlodnom kene. Bocs, de akkor neked nem kellene ugyanugy a logikad szerint, ha te is belem alltal? :D

Mindegy, nekem sincs idom erre a sok nesze semmi, fogd meg jol fszsagra, amit idebofogtel. Menj, szivj meg egy kis fuvet vagy lsd-t, aztan chill.✌🏻

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
0%

"Menj, szivj meg egy kis fuvet vagy lsd-t, aztan chill."

Neked sem ártana.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:

De kérdező, miben nyilvánul meg ez a lenézés?

Milyen a kapcsolatotok. Beszélgettek, keresitek egymást. Szexen kivül is van program, találkoztok csak úgy?

Egy szeretői kapcsolatban is tud/tudna picit törödni veled, ha akarna..

Miért mondod, hogy önző, a szexben az?

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!