Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
 61/107 anonim ***** válasza:
75%
Szóval még hazudott is. Mégis, mit vársz most? Hirtelen megszállja a jólélek? Hogy neked ez JÁR?
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
Akkor mit varsz? Maradj vele, ennyi esszel nem ertem, hogy elni hogy tudsz egyaltalan.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember jelleme nem fog változni; aki így viselkedik a szeretőjével, az a családjával és a feleségével is így viselkedik. Önző ember, csak saját magával törődik és csak a saját szükségletei számítanak.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült számodra, hogy családos ember, akkor kellett volna vele szakítani. Nem csak magad miatt, remélem ezt érted. De minél többet írsz róla, az rólad is annál többet elárul 🙄
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 A kérdező kommentje:
Mindegy
ma 12:33
 66/107 A kérdező kommentje:
Ennyit érek. Ezt érdemlem
ma 12:34
 67/107 anonim ***** válasza:
100%

Nem mártírkodni kell, hanem kitenni a szűrét és tanulni az esetből.

Aztán magadon dolgozni egy kicsit, hogy mik a határok, amiket meghúzol egy kapcsolatban, legyen az szeretői vagy párkapcsolat.

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
Ugy csinalsz, mintha ezek toled fuggetlenul tortennenek. Baromi konnyu azt mondani, hogy a sors akarja igy, igy nincs rajtad dontesi felelosseg. Igen, mindenki annyit er, amennyit GONDOLJA, hogy er. Ha szerinted ez a max, amit erdemelsz, akkor ez is lesz.
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 Grizesteszta ***** válasza:
#66: ok, ezt erdemled. Megkapod.Akkor mi a gond? Egyebkent szerintem ezt senki se erdemli, de csak te tudsz valtoztatni...
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
25%

51. Minek azonosulsz vele? Ezt magyarázd már meg légyszi! Azért hogy a bosszú oldaláról te legyél az igazság bajnoka? Vagy ha hatással van rád, akkor élvezed a negatív hullámokat? Azt sem tudod ki a kérdező, kik a szereplők, de te már ki is színezted a sztorit. Ugye még mindig nem esik le mi a gond? Akkor elmondom máshogy! Felkelsz, fórumozol, elbaxol egy rakat időt, abba a hamis illúzióba ringat az egód hogy mekkora király vagy, mert jól meg ítélkezted XY sztoriját. Oké. Na és mi van a te életeddel? Biztos vagy benne hogy te vagy a tökéletes? Miért nem azzal foglalkozol, amiben te vagy az érdekelt? Ugye nem vetted még észre azt az egyszerű összefüggést, hogy az emberekben már hegyomlásnyi gyűlölet van belül, amit az internettel etetnek. Mint mondtam, engem nem zavar más élete, én is hibázok azzal, hogy rá szeretnék mutatni arra, hogy az ítélkezés az emberiség keresztje.


52. A "buddha" helyesen Buddha. További jó gyűlölködést egóból! Ez talán egy jó kívánság egy darabig. 🙂

ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!