Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban normális, ha az egyik fél csak saját magával foglalkozik? A másikat lenezi, semmibe veszi, egy rabszolgakent viselkedik vele

Figyelt kérdés
ma 10:19
 71/108 anonim ***** válasza:
36%

Senki nem momdta, hogy tokeletes vagyok. Dolgozom azokon a teruleteken, ahol meg van hova fejlodnom.

De egyebkent te ki vagy, hogy random beoszd az idomet? Mi kozod hozza, hogy mivel toltom? A fonokom vagy, toled kapok fizetest vagy mi?

Azert sajnalom a feleseget (vagyis sajnaltam addig, amig nem tudtam, hogy tudja az egeszet a szeretorol), mert empatikus vagyok es nem szeretem, ha atverik az embert. Minden normalis erzesu ember empatiat tanusit olyan emberek fele, akik nem tehetnek arrol a rossz helyzetrol, amibe akaratukon kivul kerultek.

Nincs bennem gyulolet, egyszeruen szabalmasnak tartom, ha valaki szereto, ennyi.

Kettonk kozul te erzed magad a megvaltonak, aki mindenes mindneki felett all moralisan, ugyhogy inkabb a sajat hazad tajekan sepregess :)

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 A kérdező kommentje:
Ja akkor engem is sajnalhatsz hogy engem így atvertek....
ma 12:53
 73/108 A kérdező kommentje:
Mert engem is atvertek mivel hónapokig semmit nem tudtam semmiről. Utána meg egy narcisztikus pasi szeretője lettem. Aki egyedül magával foglalkozik.
ma 12:54
 74/108 A kérdező kommentje:

Az én vágyaim sose érdekelték. Soha semmit nem kaptam tőle. A szexben sem!!!


Én csak adtam folyamatosan de viszonzást semmit nem kaptam.

ma 12:55
 75/108 anonim ***** válasza:

Oke, addig sajnalom, hogy atvert. Tenyleg.

De most is te vagy benne ebben a kapcsolatban ennek ellenere. Lepj ki, ne elegedj meg ezzel!

ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 A kérdező kommentje:
Az hogy én mire vágyom soha nem számított. Egy simogatást sem kapok tőle!!!
ma 12:56
 77/108 A kérdező kommentje:

Ha Vágyom ra, mert kívánom és ezt megmondom akkor azzal sem foglalkozik. A szex miatt is könyörögni kell.

De ha meglat és felizgul akkor meg szó szerint elvarja, hogy igenis segitsek rajta, mert nem bír magán uralkodni. Ha pedig nem segitek akkor büntet. Ha segítek akkor azért büntet, hogy vágytam rá hogy kicsit beszélgessünk és nem estem neki egyből.

ma 12:59
 78/108 anonim ***** válasza:
100%
Az szomorú, hogy átvert. De az már a te hülyeséged, hogy utána ottmaradtál és szeretetteli kapcsolatot vártál.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 A kérdező kommentje:
Ha pedig nem teszem meg amit akar függetlenül attól amit én szeretnék akkor azzal büntet, hogy csenddel ver és nem láthatom.
ma 13:00
 80/108 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem szakítasz akkor? Még mentheted a gerinced legalább most. És azért sok értelmes, kedves, normális férfi van, aki felvállal, nem hiteget és nem úgy kezel téged, mint egy guminőt vagy egy ingyenprostit.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!