Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
 501/510 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 502/510 anonim ***** válasza:
A francba! Buktam a Szíriuszt! :D
2011. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 503/510 anonim ***** válasza:
Nahát!Én nem is használtam a levideóztam szót.És azt nem említi,hogy megírtam,hogy hajnalban is ott volt.Meg hogy más irányba távolodott,nem úgy mint a csillagok.No sebaj.Legalább tudjuk,hogy nem a ledes űrhajó volt :D :D
2011. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 504/510 anonim ***** válasza:
2011. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 505/510 Drt ***** válasza:
100%
Na ez aaaaazzz! Bakker, legalább valakik fel tudták venni :)
2011. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 506/510 anonim ***** válasza:

18:10

Ez nem az, bocs. A videón három fény van a vége felé, itt csak egy volt a beszámolók szerint. A videón gyorsan változtatta a helyét nagy távolságra, amit meg itt láttak, az csak "mintha" elmozdult volna. A videón fehér fénygömbök látszanak, a szemtanuk pedig színesen vibráló, csillagnál nagyobb valamit láttak, nyúlványokkal.


Szóval ez is egy érdekes felvétel, de minden bizonnyal semmi köze nincs az ebben a kérdésben tárgyalt jelenséghez.

2011. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 507/510 anonim ***** válasza:
77%
Na tessék!!! Ott is voltak nyúlványok! Én mondtam! :D
2011. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 508/510 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem, igazság szerint mifelénk semmi nem látszott (nem, nem én voltam vaksi, mások sem látták) az égen, hiába sasoltam, pedig első nap még az ég is tiszta volt, nem is ködölt.

Pedig Békéscsabától nem olyan borzasztóan messzire lakunk és ott állítólag látták.

Csak az infókat összegzem.

Megmondom őszintén én azért is gondoltam valami légköri jelenségre, ami egy csillag fényét eltorzította, mert egyes helyeken az országban lehetett látni, más helyekről meg nem.

Úgyhogy én elképzelhetőnek tartom, hogy igaz a fentebb belinkelt magyarázat a Jupiterről, bár nem tudom. Mérget azért nem vennék rá. Mindenesetre akármi is volt, sajnálom, hogy nem láttam. :(

2011. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 509/510 anonim ***** válasza:
azért nekemis megvolt a szombat esti programom.. nem kevés idő kellett hogy ezt végigolvassam xD tényleg érdekes..:D
2011. febr. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 510/510 anonim válasza:
:D van itt még valaki?
2021. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!