Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
 491/510 Drt ***** válasza:

"hihetetlenül lenyűgözően kimondhatatlanul, leírhatatlanul nagyszerű"

Másodosztályú....

2011. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 492/510 anonim ***** válasza:
ja, de minden csillag robbanásakot felperzselodik az univerzum. van eszed.
2011. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 493/510 anonim ***** válasza:
Nem mondtam,hogy az univerzum,csak tudod egy csillag haldoklása pulzálással kezdődik,és amikor végül apróra összezsugorodik,majd felrobban az gamma sugárzással jár.És ha innen egy pulzáló csillag volt látható akkor ez a sugár is eléri a Földet,ami felperzseli az egész bolygót.De akkor mi már rég nem élnénk,úgyhogy nem az volt.
2011. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 494/510 anonim ***** válasza:
uristen most is ottvan még!!
2011. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 495/510 anonim ***** válasza:
Nálunk még mindig nincs semmi.
2011. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 496/510 anonim ***** válasza:
nyisd már ki a szemed, nagyon nagy! mi lehetez :O
2011. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 497/510 anonim ***** válasza:
De tényleg nincs semmi. :(
2011. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 498/510 anonim ***** válasza:
Akkor is csillagok ezek! Ha meg nem hiszed el, akkor meg hidd azt, hogy UFO-k. ennyi.....
2011. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 499/510 anonim ***** válasza:
Pécelen sajnos most felhős az ég. :D :D :D
2011. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 500/510 anonim ***** válasza:
Nekem még egyszer sem sikerült látnom. Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy most nálunk is felhős. Na, hátha holnap. Azért még reménykedek. :)
2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!