Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már UFO-t? És mit...

Ki látott már UFO-t? És mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Most komoly válaszokat várok, ki látott már ufo-t? Én hiszek a létezésükben, csak nem itt a Föld közelében, hanem pár ezer galaxissal odébb. Csak kiváncsi vagyok az ilyesmi élményekre...
2011. okt. 4. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Most is látok egyet az ablakpárkányomon. Döglött lepkének álcázza magát, de közben megfigyel.
2011. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 15 éve láttam valamit nővéremmel. Azóta még csak hasonlót sem.

A házunk egy dombon van, és rálátni egy gyárra ami kb 3-4km-re van. Már sötét volt mikor szólt hogy nézzem már meg én is mi lehet ott. Egy piros fénypont volt, hasonló mint egy repülő piros leszállófénye, de ez nem egyenes vonalon repült, hanem fel-le, jobbra balra kis sebességgel, volt hogy megállt, és volt hogy leszállt a fák közé. Gondoltam biztos egy helikopter, vagy távirányítós heli, amin egy fény van. Pár perc múlva megállt a gyárkémény magasságában, majd egy helyből kilőtt felfelé,és eltűnt a szemünk elől. De álló helyzetből, és olyan gyorsan mint egy hullócsillag, csak ez kifelé ment.

Nem tudom milyen ember alkotta tárgy képes ilyen gyorsulásra, gyanítom semmilyen..

2011. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 x) ***** válasza:

Kezdjük azzal hogy UFO=azonosítatlan repülő objektum. :)

Tehát ha látsz egy repülő dolgot amiről nem tudod micsoda akkor az számodra egy UFO.

Na most kérdésre válaszolva: láttam már elég cifra dolgokat az égen.. Nem mondom hogy mind idegen űrhajó volt hiszen annyi égen repkedő szondát meg miegymást találtunk már föl hogy nem lehet pontosan tudni. :)

2011. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én már idegen lényt is láttam és élve. Csak kár hogy apám nem engedte hogy megérintsem.
2011. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Valahol lyukas a kerítés! Behatoló az ezotéria kategóriából!!
2011. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szelet, tüzet, és árnyékot.
2011. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már láttam. Azt tapasztaltam hogy besz@rtam.És ezt komolyan mondom nem viccelek!
2011. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is meg ijedtem,mikor anyám felhívott telefonon,hogy haza jött és menjek ki a kapuba elé a fényképezőmmel,és mikor kimentem csak fel mutatott az égre,és két vörös pulzáló fényes golyó szerű tárgynak látszó valami, lebegett egy helyben,több mint 5 percen keresztül! És anyám le is fotózta,de én nem tudtam,aztán mire fotóztam volna, el tűntek,mint a köd. És itt jön a furcsaság

tiszta volt az égbolt olyan tiszta,hogy még a csillagokat is láttuk. Magasság:(és nem volt annyira magasan,kb olyan madár repkedő magasságban,amíg lehet látni a madarat szabad szemmel.) 10 perccel később be mentem a házba úgy remegett kezem lábam,hogy kiváncsiságom hajtván még 1x kimentem a házból és videóval akartam fel venni hátha vissza jön,de egyszer csak meg pillantottam még 1-et,ami úgy szint egy helyben állt ekkor úgy be paráztam,hogy remegett a kezem,mikor le videóztam,és egyszer csak az is el halványult. Mikor le lassítottam a felvételt,akkor azt tapasztaltam,hogy 1 mp alatt 4x vagy 5x villant meg az a tárgy ,és egyszer csak köddé vált a szemem előtt. Hatalmas nagy sebesség kell ahhoz,hogy egy tárgy íj gyorsan el tűnjön.

2011. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Én hiszek a földönkívüli életben. Egy hegyen lakom, egyik este kinéztem az ablakon az erdő irányába egy nagy fehér világító pontot láttam. Olyan volt mint egy csillag csak nagyobb és háromszög alakban cikázott viszonylag lassan. Nem tudom hogy mit láttam, a világegyetem végtelen tehát biztos hogy van valahol élet.
2011. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hegylakó!?
2011. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!