Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látott már UFO-t? És mit...

Ki látott már UFO-t? És mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Most komoly válaszokat várok, ki látott már ufo-t? Én hiszek a létezésükben, csak nem itt a Föld közelében, hanem pár ezer galaxissal odébb. Csak kiváncsi vagyok az ilyesmi élményekre...
2011. okt. 4. 13:38
1 2
 11/19 anonim válasza:

Én egy benzinkúton dolgoztam 15 évvel ezelőtt éjszakás műszakban. Forgalom híjján ledőltem a kanapéra, az ajtót bezártam, hogy ha mégis jön valaki ne azt lássa hogy fekszem. Valószínűleg elaludtam, mert arra ébredtem, hogy egy vakító fény a szemembe világít, és nem tudok felkelni, olyan volt mintha megbénultam volna. Elkezdtem aggódni, hogy mi az Isten lehet ez, mikor eszembe jutott, hogy már láttam a tv-ben, hogy az UFÓ-k is ezt teszik az emberekkel ha vizsgálni akarják őket. Erre még jobban megijedtem, keresgéltem a szememmel hátha látok valakit, de nem. Mindössze annyi történt hogy lebénítottak, akárhogy is akartam, nem tudtam onnan felkelni, nem mozdult semmim sem.

Igen, a rokonaim is azt mondták, hogy biztosan álmodtam, de én tudom hogy nem álmodtam, mert mikor elmúlt a bénaság, akkor már fel tudtam állni, mintha mi sem történt volna, és akkor is fenn voltam.

Úgyhogy a mai napig találgatok, hogy mi volt ez akkor?

2011. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Merre található a benzinkút,ahol történt az eset?
2011. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

15:28 én pontosan leírom, hogy mi volt:


[link]


Ez történt veled, higgy nekem. Én ennek a "betegségnek" minden tünetét átéltem mióta élek. Bizonyos szituációkban, vagy idegen helyen képesek vagyunk ezt természetfelettinek hinni.

2011. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak azért mert létezik ilyen, még nem jelenti azt hogy 100%-osan ez az eset okozója.
2011. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Győrben történt, és nem vagyok beteg.
2011. okt. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az alvási bénultság nem betegség. Velem gyakran megesik, hidd el ilyenkor hihetetlen dolgokat tud hallucinálni az ember. A fényforrás lehetett egy autó lámpája, amit abban az állapotban nem ismertél fel és erősebbnek is tűnhetett a fény.
2011. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Láttam, állt felettem egy helyben, majd pár ezred másodperc alatt eltűnt, elszállt, elvarázsolódott, nem tudom. Nem érdekes sztori, viszont azóta tudom biztosra az idegenek létét.
2011. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük,mert az hogy mi lennénk az egyetlen kifejlett intelligens lény az kizárt!

A DNS lánc az űrben úgy terjed,mint a méheknél a beporzás,a bolygókon ki alakulhat 1-1 bolygón élet,és mikor elpusztul 1, akk át kerülhet egy másikra.

2011. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
tegnap este bekopogott szobám ablakán, egy forró kakaót kért, evett egy kis sütit és elmenet köszönés nélkül :@
2011. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!