Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
 461/510 anonim ***** válasza:
63%

"senki nem tudja mi lehet pontosan"


:'))) attól, hogy van 15 kisgyerek, aki nem tudja, vagy csak nem akarja belátni, attól vannak akik tudják. Nem tűnt fel, hogy nem foglalkozik senki ezzel? Persze a NASA tuti titkolja a dolgot.:) De a sas szemeket nem lehet átverni.

2011. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 462/510 anonim ***** válasza:

[link]


Ma vajon ott lesz még az a rejtélyes dolog? Felettébb érdekel a dolog...

2011. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 463/510 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem itt egy kisgyerek van és az Te vagy.

Ha ma még jön ide valaki aki elhiszi a leírtakat,megkérnék mindenkit ne etessük a Trollokat!Egyetlen szóval se reagáljunk arra amit mondanak.

2011. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 464/510 anonim ***** válasza:

Szeretnék küldeni egy videót, és küldeném mindenkinek aki szereti. 2:05-től a legérdekesebb. De annyira hasonlít valamire. Szerintetek? Ja tényleg...a videó egy űrhajó fellövése után készült.


http://www.youtube.com/watch?v=QOJsnvO6V5g&feature=related

2011. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 465/510 anonim ***** válasza:

Nem is az a baj, hogy egyik tábor úgy gondolja, hogy földönkívüliek voltak, a másik meg azt, hogy nem, hanem az, hogy páran láttak valami érdekes fényjelenséget az égen és máris ezeregy százalékra veszik, hogy ufó volt, páran meg ugyanennyire biztosra, hogy nem az.

Mindenki profi, hozzáértő módon megvizsgálta magát a jelenséget, a légköri és időjárási viszonyokat, a jelenség helyét, hogy lehetett-e esetleg valami más, utánajárt részletesen az akkor és azon a helyen lehetségesen tartózkodó objektumoknak és légköri, időjárási jelenségeknek, hogy minden lehetséges, nem földönkívüli dolgot kizárjon?

Mert szerintem nem vagyunk ennyire vérprofik, tényleg csak valószínűsíthetjük a dolgokat.

De azért egymásnak ugrik mindenki (tisztelet a kivételnek), mint a vakok.

Na, mindegy, legalább jót szórakoztam. :)

2011. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 466/510 anonim ***** válasza:

Némmmán! ottan egy úúúrhajó....2:50-től pedig már egy UFO.


http://www.youtube.com/watch?v=_SGb-Xq8VTw&feature=related

2011. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 467/510 anonim ***** válasza:

Dicsak hogy villog 42-nél!!


http://www.youtube.com/watch?v=HpuU1hd_xeY

2011. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 468/510 anonim ***** válasza:

Tegnap estéhez képest, hogy megcsappantunk, pedig olyan sokan írták, hogy itt lesznek, akkor is ha tévednek.:( Akkor ezek szerint senki sem tévedett. Ezen a pár azonosítatlan repülőtárgy kivételével senki? Ma esti téma? Találjatok ki mára is valamit,hogy egy páran ma se unatkozzunk. Jó este volt.:) Most legyen a medvedisznóember. Állítólag nagyon divatba jött most. Ufósat meg játszunk majd máskor, nem mintha nem szeretném, csak nem akarom megunni.

Apropó. Találtam egy videót. Ki találja ki mi van rajta, anélkül, hogy megnézné? Annyit segítek, hogy péntek hajnali a felvétel. Nem, nem Zsófi utolsó előtti napja a Vv-ből.


http://www.youtube.com/watch?v=wZd6gSgxfXE

2011. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 469/510 anonim ***** válasza:
Tökjók az űrhajós felvételek. Viszont ezt a valamit órák hosszáig lehetett látni (mondjuk én nem láttam sz...rt se). Meg másnap este is.
2011. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 470/510 anonim ***** válasza:
89%
:)))))))))))))))))))))))))))))))) ennyit rolatok, gyokerek.
2011. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!