Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
 451/510 anonim ***** válasza:
40%
Na! Kis Trollocska!Hová tűntél? Nem bírod a vita estet?Az előbb még olyan nagy volt az arcod.
2011. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/510 anonim ***** válasza:
54%
Békéscsabán nem tudom, mit láttak, de itt, harmincegynéhány km-re Békéscsabától nem volt semmi, ezt garantálom. Csak csillagok.
2011. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/510 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt mindenkinek!


Természetesen én semmit nem láttam :D

Bizonyára ma este már nem lesz látható.

2011. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/510 anonim ***** válasza:
31%
Én pedig azt garantálom, hogy látható volt Békéscsabáról is. Legalábbis abból a városrészből, ahol lakok (Jaminából) biztos, hogy láttam egy-két órán át, mielőtt leszállt a köd. Ez biztos.
2011. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/510 anonim ***** válasza:
71%

Jó reggelt mindenkinek kivéve a két Trollt!

Nagyon sokáig fennt voltam.Semmit nem sikreült kideríteni.Sem látható égi jelenségről nem írnak,sem űrhajóról.Azért azt is szokták közölni az emberekkel,hogy ha fellőnek valamit és az ilyen látvánnyal bír.Ilyen kor mondják,hogy megfigyelhető ez+az.Én annak örülök,hogy egy páran hisznek a kérdezőnek és nekem.

2011. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/510 anonim ***** válasza:
gyerekek! tegnap foldrengés volt! utoljára 85ben volt ekkora magyarországon! ez csak ufo lehetett!
2011. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/510 anonim ***** válasza:
89%
jaj kozben ittjárt a lepontozo kismano :D nevetségesek vagytok. jobb lenne, ha csak arrol lenne itt téma, hogy jaja, mumusok jonnek? teri néni meg marcsi néni is ezért érti meg egymást. szánalmas.
2011. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 458/510 Drt ***** válasza:
24%
Helló! Itt a nővérke! Annak a gyíknak üzenném aki az egész családfáját felsorolta, hogy nevetséges és cinikus választ adjon: nem kell válaszolni, ha csak gyp-s módon tudsz. Az a valami tényleg ott volt, senki nem tudja mi lehet pontosan, de érdekes...
2011. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/510 anonim ***** válasza:
78%
:D így van!
2011. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/510 anonim ***** válasza:
62%
énis láttam, fogykoskám.
2011. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!