Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
 481/510 M@x ***** válasza:
100%

Helló!

De a rakéta színesen villog?

2011. jan. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 482/510 anonim ***** válasza:
89%
na már megint kezdi
2011. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 483/510 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap este is ott volt.Nem vitatkozom többet a gyíkokkal.Inkább beszélgetek a ryufor-os csókával.Ő ha le is írja,hogy mi lehetett eseteleg ufón kívül legalább normális stílusban teszi.

De mivel a ruszki űrhajó már csatlakozott az űrállomáshoz,így már biztos nem az volt.

Tesó ne fáraszd magad Te se seg.fejek miatt.

2011. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 484/510 anonim ***** válasza:

"Inkább beszélgetek a ryufor-os csókával"


Ezzel kellett volna kezdened.

Vagy írj a Fókusznak, biztos szívesen meghallgatják a történetedet. Képzeld csak el, mekkora reklám lenne már ennek az oldalnak. Sőt még lehet fizetnének is érte. De ha arra nem tartasz igényt, akkor biztosan összehoznak neked egy negyedik típusú találkozást. Csak siess, nehogy valaki lecsapjon erre a hihetetlenül lenyűgözően kimondhatatlanul, leírhatatlanul nagyszerű ötletre.

2011. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/510 anonim ***** válasza:
89%
:))))))))
2011. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 486/510 anonim ***** válasza:

[link]



Erre gondolok!

Volt még pár ilyen kérdés. És mivel messzebb volt csillagnak láttuk. Minden földrengés után lehet ilyet látni. Olvassátok el az oldalt! (=

2011. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 487/510 anonim ***** válasza:

Bocsi rossz volt a link!


Földrengések (HAARP tesztelések) után gyakran látnak ilyen gépeket mindenhol...


http://www.youtube.com/watch?v=9SU3nH1t3gc

2011. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 488/510 anonim ***** válasza:
69%
Ezek csillagok, amik éppen felrobbannak, vagy már millió éve nem is léteznek, csak most ért ide a fényük. Vagy pedig azért vibrálnak, mert körülöttük törmelék kering.
2011. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 489/510 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy felrobbanó csillag,akkor nem kéne felperzselnie a gamma sugaraknak?
2011. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 490/510 anonim ***** válasza:

14:23

Szerintem, ha nincs túl közel, egyáltalán nem. (Ha igen, akkor bocs, tévedtem!) :)

2011. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!