Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott már valaki földönkívüli...

Látott már valaki földönkívülit közületek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én
2011. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én , amikor tükörbe nézek .. :O
2011. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem. De szívesen megnéznék legalább egyet.

Bár volt egy álmom, ami felettébb gyanús volt.

2011. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én földönbelülit láttam csak még.
2011. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ufo!

[link]

2011. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Itt... Minimum egy idegen bolygóról kell jönnöd, hogy bevegyél annyi hülyeséget, amit itt összehordanak egyesek..
2011. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szükari ***** válasza:
79%

Láttam már.


A hegyen voltam.Körtét szedtem az egyik ismerősömnek.Felmentem a pincébe,ittam egy pohár vizet.Egy furcsa hangot hallotta, és mintha fújt volna a szél.Kifutottam a pincéből és egy nagyon fényes űrhajót láttam leereszkedni.El akartam futni,de hallottam egy hangot,hogy ne félj.Kinyílott az űrhajó ajtaja és egy lépcsőszerű valami jött ki belőle.Kijött két furcsa kinézetű lény.Most már tényleg elfutottam,de az egyik rámlőtt valami antigravitációs fénysugarat,ami behúzott az űrhajóba.Azt mondták,hogy ne féljek.Valami kis szerkezetet húzogattak a fejem elött.Útána egy nagy lámpa elé állítottak.Nagyon erős fénye volt,még becsukott szemmel is bántotta a szememet.A lámpa fénye és színe folyton változott és néha villogott is.Az egyik űrlény egy monitort nézett.Kikapcsolták a lámpát és egy hang jött ki a gépből.Nem tudom milyen,de valamiféle beszéd lehetett.Betűkkel nem tudom leírni.Talán azt jelenthette,hogy vége a vizsgálatnak.Utána megitattak velem egy zöld folyadékot.Úgy nézett ki mint a spenót,de sokkal higabb volt és iszonyatos íze volt.Nem akartam meginni,inkább menekülni próbáltam (ki tudja,mi van abban az italban?),de megint jött a fénysugár és megitatták velem.Azt mondták,hogy jót tesz,feltölt energiával.Ők is ittak belőle.Pohárból ittak,de más anyagból volt a pohár,mint nálunk.Nem látszott üvegnek vagy műanyagnak,hanm valamilyen puha,kék anyag volt.Azt mondták,hogy vége a találkozásnak és kiraktak az űrhajóból.Felszálltak,majd egy villanással eltűnt az űrhajó.Az űrlények magasak voltak,halványzöld színű bőrrel.A fejük egy kicsit nagyobb volt,mint a legtöbb emberé,de azért nem volt olyan nagy.Nagy,köralakű fehér szemük hosszú,csavart fülük volt.6 ujjuk volt,ami nagyon vastag és nagyon hosszú volt.A kezük rövid volt.Nagyon kevés hajuk volt,csak néhány kisebb szál.A találkozás után három napig egyáltalán nem voltam fáradt,három napig egyáltalán nem is aludtam.Egyész nap fent tudtam lenni úgy,hogy nem is ültem le.Ez nyilván a zöld folyadáktól volt.Azt mondták az űrlények,hogy feltölt energiával és,hogy jót tesz.Nem tudom,milyen anyagok voltak benne,de amikor wc-n voltam,sercegett és késöbb füstölt a wc-kagyló.Este hiába próbáltam aludni,nem tudtam,annyira feltöltődtem energiával.Három nap múlva már pihentem és tudtam aludni is.Késöbb,amikor próbáltam telefonálni,nem működött a telefonom és furcsa hangokat adott ki,aztán furcsa jelek jelentek meg a telefonomon.Mintha betűk lettek volna,de nem emberi betűk.Néhány percig tartott ez a jelenség és a végén az volt kiírva magyarul,hogy Köszönjük!Már tudtam használni a telefonomat,tudtam is vele telefonálni.

A földönkívüli faj neve Valxundin volt.


De ezen kívül beszéltem még telepatikusan a hrollokkal,thordoxonokkal,kéhelekkel és a valxundinokkal.

2011. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Reptoidokkal rendszeres kapcsolatot tartok!
2011. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akik itt írják hogy láttak, ha valóban láttak volna sírva rohantak volna anyuci szoknyája alá, aludni se tudnának azóta :)
2011. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akik találkoztak földönkívüliekkel mit gondolnak milyen lények létezhetnek még? (külsőre is leírhatnátok)
2011. aug. 27. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!