Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Talált valaki az erdőben egy...

Talált valaki az erdőben egy földönkívülit és leütötte? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

404 itt van már a 404? Könyörgök gyere vissza az isten áldjon meg csak most az egyszer ez most nagyon fontos! Mond el mi a nyavaja ez a lény és mit keres itt a földön hogy jött ide! Kérlek!

Ezt a videót 1996-ban készítette egy bizonyos Dr. Reed. Az erdőben sétáltatta a kutyáját amikor a kutya megtámadott valamit, amiről kiderült, hogy földönkívüli. Reed leütötte a lény és hazavitte, ahol elkészítette ezt a felvételt. Nagyon meg volt rémülve, csak úgy kapkodja a levegőt ilyedtében! A lény pislog is és amikor kinyissa a száját hangot ad ki! A filmkészítés utána berakta a lényt a hűtőbe, ami az éjszaka folyamán elszökött. Dr. Reed azóta Mexikóban él, mert az Usa-ban már többször megpróbálta meggyilkolni 1 titkosszövetség emiatt, és azóta is bujkálnia kell.


[link]


404 és minden UFO kutató válaszoljon ha kérhetem! Milyen lény ez és kell-e ettől félni! Bántanak? Ez most nagyon fontos! Nézzétek meg a videót ez nem kamu!


2010. nov. 20. 05:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell mindent elhinni ami az interneten van.

Vannak a földön jó-páran akik feltűnési viszketegségben szenvednek és örömüket lelik abban hogy másokat megrémítenek,illetve megrökönyödésre késztető videókat képeket készítenek.

Ezek az emberek egyszerűen túl sok fantáziával és szabadidővel rendelkeznek,és nincs jobb dolguk mások megtévesztésénél. Egyébként nem egy ilyen és mindig rossz minőségű ""rejtélyes"" videó fent van a neten.

2010. nov. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ha én készítek 1 videót és feltöltöm valahova az is torz, pedig nem csalok benne. Egyszerüen ilyen a minősége ha telefon kamerával készítem. Nekem is ilyen ha a telefonnal csinálom ugyan ilyen torz.
2010. nov. 20. 06:10
 3/35 A kérdező kommentje:
De azért köszi hogy válaszoltál!!! :)
2010. nov. 20. 06:11
 4/35 A kérdező kommentje:
Szerintem az a fekete rajta valami védőburkolat lehet.
2010. nov. 20. 06:59
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
1996ban nem nagyon csinálhatta telóval. Több száz, akár ezer vidi van a neten, ami ilyen. Ha mindegyiktől kiakadnánk úgy, ahogy te teszed, már elvitt volna mindenkit az agyvérzés.
2010. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Szeeeeeegééééény földönkívüli! Nem csoda, ha az ufók nem szeretnek mutatkozni, ha ilyen szar a közbiztonság! :D
2010. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
meg vmi szar
2010. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Amikor dr Reed filmezte, nem vette észre, hogy nyitogatja a szemeit a nyomorult? a videón elég jól látszik.

Elhiszem, hogy vannak más civilizációk a földin kívül, sőt el is jöhetnek ide, de ez a felvétel elég gyenge bizonyíték. Egyértelmű, hogyha leütötte, hazavitte, akkor a következő valami TV csatorna riasztása lett volna, nem az amatőr filmezés...

2010. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%
miért van az hogy csak az usaban meg szovjetben meg mexicoban vanak ???
2010. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ez egy igazi hús-vér földönkívüli! Lehet látni még a szem ideg is mozog és a nyelve szája mindene. 404 és diator meg ufo kutató ez milyen faj? Ez a replikátor?
2011. jan. 21. 01:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!