Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Talált valaki az erdőben egy...

Talált valaki az erdőben egy földönkívülit és leütötte? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

404 itt van már a 404? Könyörgök gyere vissza az isten áldjon meg csak most az egyszer ez most nagyon fontos! Mond el mi a nyavaja ez a lény és mit keres itt a földön hogy jött ide! Kérlek!

Ezt a videót 1996-ban készítette egy bizonyos Dr. Reed. Az erdőben sétáltatta a kutyáját amikor a kutya megtámadott valamit, amiről kiderült, hogy földönkívüli. Reed leütötte a lény és hazavitte, ahol elkészítette ezt a felvételt. Nagyon meg volt rémülve, csak úgy kapkodja a levegőt ilyedtében! A lény pislog is és amikor kinyissa a száját hangot ad ki! A filmkészítés utána berakta a lényt a hűtőbe, ami az éjszaka folyamán elszökött. Dr. Reed azóta Mexikóban él, mert az Usa-ban már többször megpróbálta meggyilkolni 1 titkosszövetség emiatt, és azóta is bujkálnia kell.


[link]


404 és minden UFO kutató válaszoljon ha kérhetem! Milyen lény ez és kell-e ettől félni! Bántanak? Ez most nagyon fontos! Nézzétek meg a videót ez nem kamu!


2010. nov. 20. 05:25
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

ezt is nézzétek meg

[link]

2011. jan. 21. 01:49
 12/35 anonim ***** válasza:

Miért kéne félni?Mivel a kutya elcsatangolt a gazdátlan állatot a Lény vadállatként erdei lényként azonosította ami veszélyt jelenthet rá.Ezért saját testének védelme érdekében azonnal dematerializálta.Erre megjelent a humanoiod gazda aki látta,hogy kutyuskája a múltéj félelmében megragadott egy farönköt és jól leütötte a talán épp őt üdvözölni készülő másik humanoidot.Érthető volt a félelme?Talán.

Később a reptilián külsővel rendelkező barátunk úgy tudott regenerálódni,hogy halottnak hitte a csákó és tartósitani akarta a hidegben,ami pont jól jött a gyógyulásban.Az biztos,hogy van benne valami reptilián tehát nem tipikus...valami keveredés?rengeteg faj van.Márcsak a recsegő hangja miatt is gondolom.Nem hiszem,hogy robot volt.

2011. jan. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
54%

Ha akartak volna már bántottak volna minket.

TE jó ég én ezt a lényt ismerem, Azta!!!!!!!!!!!!!!


Erről a lényről már később is beszéltek, fekete ruhát hordanak, amely automatikusan vissza áll az alakjára ha megsérül a ruhájuk (én nem pont így képzeltem volna el őket), lenyűgöző, fantasztikus. Barátságos lények, ha a népük megtudná akkor a föld nem örülne neki.

Ha ez a lény amely fekete ruhát visel, megegyezik ebben az interjúban szerepelt lény említésével, akkor az interjú igaz: [link]


És akkor még talán a téridő szakadás említése is igaz, ahol lények jöttek át.

2011. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként a bőre barna, ahogyan lehet látni, de a szürke árnyalat is megtalálható,


Én szokványos szürkének mondanám, de sajnos fogalmam sincs hogy ez itt milyen lény lehet, az interjúban szerepel,


persze a szkeptikusok nem fognak hinni sem nekem sem a videónak.

2011. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
50%

Majd küldök neki emailt 404-nek hát ha tudja milyen lények.


Az a igazság, hogy az ilyen apró termetű idegeneket nem ismerem sajnos. Háta ha 404.

2011. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
9%
Édes Istenem, még egy hülye, aki bevesz ilyen f@szságokat...
2011. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
10%
Kedves utolsó nem beveszem hanem valósnak tartom, hallottam már ezekről a lényekről, egyszer amerikában lezuhant egy ilyen hajó amelyben ugyan ilyen lények voltak, a gond az volt, hogy csak egy élte túl a zuhanást, rajta is egy fekete ruha volt ami magától össze állt ha meg sérült, nagyon fejlett technikával rendelkeztek. De ez még semmi, a kormány elkobozta az idegentől a technológiákat.
2011. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Persze, és kiadta a szovjeteknek, azok meg egyenesen Észak-Koreának, mi?

Hiába, egyes embereknek nagyon élénk a fantáziája...

2011. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 404 ***** válasza:
96%

Hangja hasonló az emberéhez de még sem emberi, lehet egy állat hangja is pl. majom, a hangja nem bizonyít bizonyít semmit. Bár el volt mosódva a kép jelenet, de vannak a közepén olyan pillanatok amikor tiszta a kép, és egyértelműen és tisztán látni az élő lény arc mimikáinak rezgéseit, szemideg izmainak az eszméletvestésből keletkező reflex pislákolását(ami ha bábú akkor profin van megcsinálva), vagyis nem lehet bábú. Orvosi szememmel nézve ez túl élethű, az nem létezik hogy ennyire profin megcsinálta volna valaki. Gyerekek ha ez bábú, akkor aki csinálta az túlszárnyal minden eddigi film bábú kreátort! Na és ott van az ütés nyoma. Ha jól látom puha volt a koponyája, mert betört. Bár ez az ütés erősségétől és az ütő szerszám keménységétől ill. élességétől is függ.


Gyerekek én nem akarok senkit sem ijezgetni, nem ismerem ezt a fajt, de ez élt. Orvosi szemmel nézve az eszméletvesztés tipikus jelei jelentkeztek rajta, és abból kiindulva ahogyan a vizsgálója is vette a mély lélegzetet, remegett a keze, harmadfokú sokkot kaphatott, ami ilyenkor természetes hisz az ijedtség és a meglepődöttség keveredett szegény emberben. Nekem is így volt, ismerős az érzés.


Lehet, hogy ez az illető profi színész aki mesterien eljátszotta hogy sokkot kapott ill. élethű bábú kreátor egyben, aki megszégyenítő módon körözi le a leghíresebb film bábú kreátorokat is! De ha jobban megnézitek, ahogy vizsgálgatta nem bírta felfogni, amit lát. Egy vizsgálatot többször is elvégez, össze-vissza mozgassa, mert ő maga sem akarja elhinni amit lát. Ha valaki szórakozna, nem vizsgálna meg egy valamit háromszor vagy négyszer egymás után, csak egyszer, és nem lenne zavarban sem, szerencsétlen már azt sem tudja hova lépjen mindíg el akart esni. Ennyire nem szórakozhat profi módon egy átlagos hétköznapi ember.

2011. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
30%

Ez így van kedves 404, szerintem is igazi a felvétel.


Csak egyet nem értek, hogy hogyan tudott a hűtőből elmenekülni,amikor már ilyen állapotban volt.


Véleményem szerint nagyon is lehetséges, hogy eltudott futni, mivel ha egy embere, egy kutya támad, és csak felületes sebzést okos, utána mondjuk még egy jó nagy bottal a fejemre vágnak, attól még élhetek, egy kicsit komában, de utána még össze tudnám szedni magam hogy elszökjek.

2011. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!