Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok a pálmalevelekről?...

Mit tudtok a pálmalevelekről? Valaki megkerestette már közületek? Érdekelne, hogy kinél lehet jelentkezni, vagy hol vannak ezek a városok, faluk, ahol ilyenek vannak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, de engem is erdekelnenek...
2011. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én akárkinek elmondom, hogy mi áll a pálmalevelén! A többi kerestető 20.000 Ft-ot is elkér, alsó hangon, és lehet, hogy azt hozzák ki, hogy neked épp nincs is.


Én garantáltan megtalálom a pálmaleveled, és az egészért nem kérek 5000-nél többet!

2011. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Én 5.000-ret fizetnék, hol lehet téged elérni?

2011. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sehol.
2011. szept. 26. 14:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Budipapírnak megteszi, de ez a maximum !
2011. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A pálmalevél tudtommal a pálmafákon nő...

Vagy valamiről lemaradtam?

2011. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

zimzumm, látod, ez a baj a hiszékenységgel, ha hinni akarással párosul.


Természetesen nem foglak lehúzni se ötezerre, se egy forintra. De miből gondolod, hogy a hivatásos keresés-közvetítők valóban a tiedet kerítik elő?


Illetve honnan tudod, hogy maguk a pálmalevélkészítők bármi hiteleset is írkálnak a levelekre.


Állítólag van vagy 7md ember a földön, pálmalevélből meg max százezres nagyságrend. Mégis mindenki megkapja, aki keresteti? Főleg ha fizet érte?


Tudod hány gyerek születik másodpercenként? Ki áll neki körmölni az ő levelüket?


A hit szép és jó dolog, ha nem az értelem helyett használják. És ez fordítva is igaz.

2011. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ám el mindent, csak ami jó ajánlatnak tűnik. Nekem 5000-ret megért volna kockáztatni, mert ha tényleg van pálmalevelem, akkor az sokkal többet megér.
2011. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább ajánld fel jótékony célra!
2011. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez a pálmalevél dolog az egyik legjobb ötlet. Kár, hogy nem nekem jutott eszembe. Mert a világ telisteli van kószáló és önbizalomhiányos meberekkel, akik bármikor kifizetnek zsírosabb összegeket, hogy kis fogózkodót találjanak.


No akkor én magyarkártyákat fogok készíteni, arra íromrá mindenkinek a sorsát és a választandó szakmáját. 50.000Ft/db

2011. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!