Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
 471/510 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 5 kor ott volt ugyanúgy mint előző reggel.
2011. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 472/510 anonim ***** válasza:
Akkor most ki a hülye?Mert Pécelen már nem látni.
2011. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 473/510 anonim ***** válasza:
A péceli itt van? Látni még vagy nem??
2011. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 474/510 Drt ***** válasza:
100%
Nem szeretnék vitázni senkivel, nem éri meg az energiát :). Én is láttam azt a valamit, ki tudja mit, de sosem állítottam, hogy UFO. Nem vagyok vérprofi, nem is néztem utána. Miért kell okoskodni? A kiinduló kérdéstől már nagyon messze járunk nem? Na és ott vannak a nagyon okos emberek, akik névtelenül osztják az észt. Ugye? Okoska
2011. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/510 anonim ***** válasza:
21%
nem az észt osztottam, csak tényeket közöltem. nektek nem ment ezt felfogni, ezért lett vita, mert nemondjammárhogyaznemufo. jellemzo. orulok, hogy tisztáztuk akkor :)
2011. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 476/510 anonim ***** válasza:
100%

20:59

Most meg ez a bajod? Miért? Ha beírok valami hülye álnevet, akkor mennyivel vagyok jobb? :D Vagy mennyivel okosabb dolog marni egymást olyasmiért, amiről még nem is tudjuk mi?

2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 477/510 Drt ***** válasza:
Nem lényeg mi a neved, csak úgy legalább megcímezném névre szólóan a választ
2011. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 478/510 anonim ***** válasza:

Igazad van, de annak idején voltam olyan hülye, hogy olyan névvel regisztráltam, amiről mindenki tudná a környezetemben, hogy ki vagyok és valahogy nem nagyon szeretném. Aztán meg itt nem lehet megváltoztatni. Már gondolkoztam rajta, hogy kiregisztrálok és aztán újra valami más néven, hogy legalább ne kelljen állandóan minden hozzászólásomhoz írogatni, hogy ez és ez az elősző hozzászóló voltam. :)

Lehet, hogy valamikor meg is csinálom.

2011. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 479/510 Drt ***** válasza:
:)
2011. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 480/510 anonim ***** válasza:
Tegnap én is láttam!Én Veszprém megyei vagyok! nekem azt mondták, hogy valami rakéta volt amit földrengés után gyakori látni! (=
2011. jan. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!