Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/203 anonim ***** válasza:
77%

hát ez...

most sikerült végre levegőt vennem.. nem, nem átok, hanem az írások okozta röhögés miatt :D :D :D :D


Kicsi kérdező, szerintem jelentkezz egy pszichológusnál. Biztos vannak nálatok is olyan sulik, ahol mindent megadnának pszicho tanoncok ahhoz, hogy egy ilyen durva neurotikus alakot tanulmányozhassanak és írhassanak le.. Név nélkül persze, ha kéred.

Keresd meg őket, sokat segíthetnek, hogy rendbe tegyék a "gonosz" kis lelkedet.


Ha viszont más megoldást keresel, azt mondom jöjj hozzánk.. megmutatjuk milyen a valódi átok. megmutatjuk, mit élhetsz át, ha valódi hatalommal bíró emberek közé kerülsz. S ha ennyire nincs kedved kimozdulni a helyi kis királyságodból, keress egy rendes boszorkányt valahol a környékeden.. ne a wicca típusút, hanem a régi rend képviselőjét..

ő megmutatja, hogy aki ilyen nagy pofával hirdeti, mekkora király, az csak egy pondró a cipőtalpak alatt, ha a hatalmasok színre lépnek.

2010. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/203 A kérdező kommentje:

ma 12:15


"Ha viszont más megoldást keresel, azt mondom jöjj hozzánk.. megmutatjuk milyen a valódi átok. megmutatjuk, mit élhetsz át, ha valódi hatalommal bíró emberek közé kerülsz."

Ezt most nem értem.

Valamilyen szektához tartozol talán?


Nem tudom minek kell engem még bántani, szitkozódni!

Azért meert csak ilyet kérdeztem és pár barom már oda van, hogy itt a világégés!

2010. dec. 6. 12:36
 143/203 anonim ***** válasza:
90%
Te is HP fan vagy? :D
2010. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/203 A kérdező kommentje:

ma 14:45


Nem!!

2010. dec. 6. 17:29
 145/203 anonim ***** válasza:

Nem tudom megunni ezt a kérdést... :_-D


Szerintem indítsunk szavazást, hogy igaza van-e a kérdezőnek a felől, hogy ez e a legjobb megoldás!


Igen(?)

Nem

2010. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/203 anonim ***** válasza:
Jah, amúgy én az utóbbira szavazok.
2010. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/203 anonim ***** válasza:
90%

én nemmel szavazok :D


kérdező, drága, gondolkodj kicsit, ha már itt a fórumon ennyire leosztanak, vajon mennyi fájdalmat, nehézséget okozol magadnak, ha tényleg bele fogsz?

2010. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/203 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/203 A kérdező kommentje:

Sztem is jólesne egy szavazás már, csak ne ugyanaz írjon mindig!

A GYIK nem fórum, ha nem vetted volna észre.

Örülnék ha reklámoznál, legalább valaki csak ad normális választ emberi hangnemben.

2010. dec. 6. 19:18
 150/203 A kérdező kommentje:

"vajon mennyi fájdalmat, nehézséget okozol magadnak, ha tényleg bele fogsz?"


Egyáltalán nem okozok magamnak ezzel problémát, mert már nem először szórtam átkot, másra. Nem érdekel a fájdalom a félelem még annyira sem!

2010. dec. 6. 19:30
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!