Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/203 anonim ***** válasza:
90%

örülök, hogy így gondolod. Mindig szeretem úgfy kifejteni a véleményem, hogy érvekkel támasszam lá, de leaglábbis senkit ne bántsak meg. azt hiszem akkor sikerült.

17:11 voltam


Ez vicces, beszélsz de nem mondasz - akkor milyen érvekről van itt szó? :-)


Valaki olvassa már el mit írt, kilométer hosszan pofázik a semmiről.

2010. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/203 A kérdező kommentje:

ma 13:51


Na éppen ezaz, ha nem értel semmit, akkor ne osztassz senkit!

2010. dec. 5. 13:56
 113/203 anonim ***** válasza:
Ha valaki, akkor te nem mondhatod ezt kérdező...
2010. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/203 anonim ***** válasza:
70%

Kisbetűvel idézett rész Szócséplés Kapitányhoz tartozik, nagy betűs rész az értékelés.



"Iazából nem nagyon hiszek az átkokban, és rossz belegondolnom, hogy hány ezer hajszálamat hullattam már el, amiket mind fel lehetne használni voodo-babához."

KIT ÉRDEKEL? MIRE VÁLASZ EZ?


"Úgyhogy inkább nem is gondolok bele."

KIT ÉRDEKEL? MIRE VÁLASZ EZ?


"Megjegyzem, egyszer láttam egy statisztikát ami szerint az emberek kb 70%-a gondolja úgy, hogy nem szokott egyetérteni a tömeggel... tehát ezt hiszem, hogy az az állításod, miszerint sokan azért mondták, hogy szerintük nem működik az ioyen típusú átok, mert egyszer valaki azt mondta."

ÉS A KÉRDEZŐ NEM AZÉRT HISZ EBBEN A BABONÁBAN? MERT EGYSZER VALAKI AZT MONDTA?

KONZEKVENCIA BAŠZOD, NÉZZ UTÁNA MIT JELENT.

A SZOCIOLÓGIAI STATISZTIKÁD PEDIG KIT ÉRDEKEL? MIRE VÁLASZ EZ?


"Megjegyze (próbálok udvariasan válszolni, tényleg bocs, ha nem sikerül), hogy ha az fölmerül a fejedben, hogy átkot küldesz valakire, akkor igazán lehetnél annyira dörzsölt, hogy a válaszolóknak ne neten keresztül próbáld meg letépni a fejét, hanem szépen udvariasan válaszolsz nekik."

ELSŐ RELEVÁNS MONDAT, 1/4

AZ PERSZE MÁS KÉRDÉS, HOGY A KÖZHELYES SABLON-OKOSKODÁSOD LÓFAŠZT NEM ÉRDEKEL.


"Nem kell tudniuk, hogy mennyire húztak fel, a fejletépés pedig NEM működik, bár nem mondhatnám, hogy próbáltam."

KIT ÉRDEKEL? MIRE VÁLASZ EZ? NEM PRÓBÁLTAD, AKKOR MIT OKOSKODSZ?"

LETÉPED A FEJÉT, PROBLÉMA MEGOLDVA, LÁTOD ŠZART SE TUDSZ.


"Najó, a lényeg az, hogy lehettél volna higgadtabb, szerintem voltak egészen szellemes válaszok is, ráadásul a legtöbb ember azzal hogy szerintük őrült vagy és börtönben, meg hasonlókban a helyed, csak arra próbált rávilágítani, hogy nem hisznek az átkokban.

MÁSODIK RELEVÁNS MONDAT, 2/6

NEM AZÉRT KETYÓS, MERT HISZ AZ ÁTOKBAN, HANEM MERT KÉPTELEN A PROBLÉMÁIT NORMÁLISAN MEGOLDANI, KÖZBEN MEG ARRÓL ZAGYVÁL, HOGY BÁRMIKOR SZEREZHET VÉRT BÁRKITŐL.

(csak egy kicsit lóg bilibe a keze, gondolom komolyan el is hiszi, hogy neki bármiben is hatalma van)


"U.i.: büszke ateistának vallom magam, és kifejezetten idegesít a tudat, hogy mennyire ostobák az emberek amikor úgy próbálják megoldani a problémáikat, hogy bűnbakot keresnek(magyarul: elitélem a boszorkány és hasonó égetés minden formáját)"

KIT ÉRDEKEL? MIRE VÁLASZ EZ?


"azt hiszem ennyi, és bocsi az elgépelések miatt(ha voltak)"

KIT ÉRDEKEL? MIRE VÁLASZ EZ?



Tehát összegezve, 8 mondatból 2 volt, ami szegről végről legalább említette a kérdést, igaz választ még véletlenül sem adott. És mielőtt a összeroppanna a porcelán lelked, a nagy betű itt megkülönböztetés, lévén sem vastagon szedet betűkkel, sem dőlt betűs írással nem lehet szembetűnően megkülönböztetni az idézett szöveget a rá adott választól.


A kérdésre adott válasz, ahogy sokan már leírták, NEM, nem lehet rontást küldeni.

Ha csak olyan választ fogad el, ami hevesen bólogat és vállveregetve helyesel neki, az nem igazi kérdés, azzal csak a babonás elméleteihez keres megerősítést.


Aki egyetért vele, az jó fej, aki nem ért egyet, az fúdegěci.

2010. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/203 anonim ***** válasza:
60%

"Tehát összegezve, 8 mondatból 2 volt, ami szegről végről legalább említette a kérdést, igaz választ még véletlenül sem adott. És mielőtt a összeroppanna a porcelán lelked, a nagy betű itt megkülönböztetés, lévén sem vastagon szedet betűkkel, sem dőlt betűs írással nem lehet szembetűnően megkülönböztetni az idézett szöveget a rá adott választól."

KIT ÉRDEKEL? MIRE VÁLASZ EZ?

2010. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/203 A kérdező kommentje:

ma 14:07


Sztem kegyetlenül megdolgoztál ezzel a válasszal, te Szerencsétlen!

2010. dec. 5. 14:27
 117/203 anonim ***** válasza:
100%

14:16,

20 kilométerről láttam jönni ezt a kiszámítható reakciót.

Ha nem írtam volna oda, miért a nagybetűs írás, akkor azért nyafogsz, hogy az ordítás.


Az, aki képes lenne minden piszlicsáré nézeteltérést rontással megoldani, vagy fogyatékos, vagy tényleg ennyire borult elme. Nem sok választja el attól, hogy kést ragadjon és tényleg rá is támadjon az illetőre.


Szánalmas, csakhogy ezt 17:11-es nem fogta fel, ehelyett írt egy sablonos csokorba szedett közhely-gyűjteményt, és természetesen, mivel a kérdező megérezte, egy "csapatban" van vele, lelkesen visszanyalt. :D

2010. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/203 anonim ***** válasza:
100%

Válaszoló, kevesebb mint 5 perc volt, hadd ismertesselek meg ezzel a bámulatos technikával:

[link]


Szánalmas, ahogy még pont TE próbálsz bárkit kritizálni. :-)

2010. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/203 A kérdező kommentje:

ma 14:30


A modik tudják mit kell tenni!

2010. dec. 5. 14:40
 120/203 anonim ***** válasza:
100%

Jól odamondtad, most már öblíthetsz.

A probléma az, hogy te kezdted el névvel illetni a válaszolókat.

"Szólok anyunak, és akkor igazam lesz" :-)

Mintha nem lehetne vetésforgó szerűen cserélni a felhasználó nevet.


De azért ugye ENGEM nem fogsz elátkozni? Kérlek, csak azt ne!


Bár bizonyos értelemben a természet már megátkozott téged a félresikerült génkészleteddel. Mindenkinek nekiugrasz, aki nem bólogat hevesen a hülyeségedhez, majd benyalsz annak az elenyésző kisebbségnek, aki még az utolsó tömeggyilkost is átölelné andalító dallamokat dúdolva a fülébe, lévén ő Mindenkit Szeret.


Előbb érdemes lenne felfogni a neked szánt kritikákat, és csak utána puffogni.

2010. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!