Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
 201/203 anonim ***** válasza:
60%
De egy balesettől még senki nem akar "átkot" szórni valakire, akivel épp nincs köszönőviszonyban.
2010. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/203 anonim ***** válasza:
80%

Így van. Ez egy olyan lelki defektus, amin nem sikerült a kérdezőnek úrrá lennie, és láthatóan bár hagy egy kiskaput, nem mert vagy nem akar változtatni ezen: másra hárítja a felelősséget.

Sajnos azonban egyikünk sem élheti az életét helyette. Elmondhattuk neki a véleményünket, megpróbálhattuk megmenteni, segíteni, de többet nem tehetünk érte, az utolsó lépést magának kell megtennie a "megváltás" vagy a "pokol" felé.

2010. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/203 anonim ***** válasza:
57%
Egy h*lye kis p*cs vagy! Ha ennyi eszed van, hogy így akarsz megoldani egy problémás helyzetet, megérdemled, hogy ezerszeresen visszakapd! Az átok, rontás visszaszáll rád! Kívánom, hogy ne járjon többé ilyenen az eszed!
2010. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!