Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/203 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy gyáva tinik vagytok!
2010. dec. 5. 21:36
 132/203 anonim ***** válasza:
94%

"Sajna egyiket sem ismerem, bár gondolom nemm elhagyatott helyek ezek, de ezek szerint csak tartasz tőlem.

Nem vagyok MO-on, csak félig onnan származom.

De úgy sem jönnél el!"


Ekkora ÖNALÁZÁST már megint! :D

Mondom neki, szerdán kívűl bármelyik napot választhatja, helyet is választhat Bp.-n belül, erre mit csinál? Kifarcol és tovább égeti magát.


Kot Kot.

Ennyi vagy pöcök, látszik hogy csak blöff volt ez a szembesítés, amikor rábólintok, mondom OK, még napot is választhatsz szabadon, bešzarsz és kifogásokkal jössz.


Komolyan azt hitted, hogy egy magyar oldalon elkezded a flúgós agymenésed osztani MAGYARUL, és majd EZÉRT bárki is kimegy a vajákos Romániába miattad?


Ha nem itt élsz, akkor mi a fašzt pattogsz itt találkozásról egy MAGYAR oldalon, te szerencsétlen?

Én már mondtam helyet és időpontot is, ez a "ja bocs, külföldi vagyok" nagyon gáz. :D



Az Örs, Blaha és Stadionok pedig Magyarország legismertebb metroállomásai közé tartoznak, hol lennének már elhagyatott helyek? Normális? :D



A gyermekotthonos kommersz benyögésnél pedig ezerszer eredetibbet kéne kitalálnod, erőtlen és izzadtságszagú ahogy eddig az összes bepróbálkozásod.


Lehet mégiscsak vajákos cigány leszel te, azok szoktak átkokról halandzsázni. :D

2010. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/203 A kérdező kommentje:

Már nem leszek hülye lejönni egy ilyen szerencsétlen nagypofájú miatt Neubrandenburgból!

Még hogy MO legismertebb metróállomásai! Röhögnöm kell! Legnagyobb koszos elhagyatott patkányállomásai, mert úgy is néz ki az és persze az ott élő emberek, persze ha már ember, ÁLLATOK!

Erre vagy olyan beképzelt?? Szánalmas!

2010. dec. 5. 21:50
 134/203 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, az előbb még fogalma se volt azokról a helyekről, most meg komplette körülírja. xD szerencsétlen...
2010. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/203 A kérdező kommentje:
Lényeg az hogy a faeszed felfogta!
2010. dec. 5. 21:59
 136/203 A kérdező kommentje:

Minnél többet írtok ide, annál jobban csökkennek az esélyeitek!

Én kivárom!

2010. dec. 5. 22:01
 137/203 anonim ***** válasza:
94%

"Sajna egyiket sem ismerem, bár gondolom nemm elhagyatott helyek ezek, de ezek szerint csak tartasz tőlem."


majd:


"Még hogy MO legismertebb metróállomásai! Röhögnöm kell! Legnagyobb koszos elhagyatott patkányállomásai, mert úgy is néz ki az és persze az ott élő emberek, persze ha már ember, ÁLLATOK!"



Olyan ostoba vagy, hogy az már fáj.

KONZISZTENCIA pöcök, hallottad már ezt a szót? :D

2010. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/203 A kérdező kommentje:
2010. dec. 5. 22:04
 139/203 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem is kell többet hozzászólni. :D Szinten vagy.
2010. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/203 anonim ***** válasza:
100%
Nah elfogytak az értelmetlen okosságok xd
2010. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!