Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakitől egy csepp vért...

Ha valakitől egy csepp vért veszek, azzal biztos rontást tudok rá küldeni?

Figyelt kérdés

A neten olvastam ezt azt.

Valaki már csinált ehhez hasonlót?

Én már igen, de vérrel még nem, ezért vagyok kérdem!

Ha lehet, de gondolom nem valószínű hogy értelmes választ kapok!


2010. nov. 24. 19:22
 181/203 BlackSword ***** válasza:
67%

Miért gondolod, hogy reménytelen eset lennél??? Szerintem nem vagy az... Most magadra erőlteted ezt a "én most maga vagyok a megtestesült gonosz" elméletet... És azon vagy, hogy esetleg rosszat tegyél másokkal... De Te magad is tudod, hogy nem tenne téged boldoggá, még akkor is ha most majd visszaírod, hogy "de, boldoggá fog tenni" (úgy is visszaírod majd)... Ha velem nem is vagy őszinte, (ami egy noname oldalon elég egyszerű)(én nem is fogok haragudni)... DE! Magaddal szemben legalább légy az...

Régen én is tele voltam düvel, és haraggal... Nem is sikerült semmi, vagy ha sikerült, akkor gyakorlatilag magam vertem szét attól, hogy nem tudtam mit kezdeni a dühömel... De utálom magamat e miatt...

De most nem én vagyok terítéken...

Neked is tovább kell lépned a múlton, el kell engedned a fájdaladat, hogy újra boldog és kiegyensúyozott légy... Rémlik, hogy olvastam valami ilyet a Bibliában (na jó, hallottam hogy valaki olyan mondta, aki rendesen református, és naponta olvassa a bibliát): Ne ítélj, hogy ne ítéltessenek...

Én azt mondom, csukd be ezt az ajtót magad mögött, és nyiss ki egy újjat (ez úgyis csak egy mozdulat)... Ennyit megtehetsz magadért... Ha sikerül, Te leszel a legboldogabb ember a világon...

De az ajtót neked kell becsukni...

2010. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/203 A kérdező kommentje:

BlackSwordnak


Háát nem tudom mit mondjak. Nem tudok, ill. nem akarják hogy megváltozzak....ez most nem megyen, nem ilyen egyszerű hogy csak becsukom az ajtót és kész, nekem ez nem megy.

Talán majd egyszer. DE csak talán!

Sajnálom és kösz mégegyszer, a jóindulat megvolt benned!

2010. dec. 7. 19:17
 183/203 A kérdező kommentje:
"megy"
2010. dec. 7. 19:18
 184/203 BlackSword ***** válasza:
34%
Amíg másoknak, és a társadalmi trendeknek akarsz megfelelni, addig nem is fog menni... Próbálj meg magadnak megfelelni...
2010. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/203 anonim ***** válasza:
69%

Blacksword,


te mindenhol ott vagy, és mindenhol nyomod a kéretlen lelkisegélyt.

Felesleges.

A sátánizmus első törvénye, hogy kéretlenül tanácsot sose ossz.


Csakhogy a kérdező se nem sátánista, se nem Gonosz, alapból röhejes és szánalmas az egész felvezetése.

Itt válik el a különbség a tényleg jártas ember, és a filmekben látott jelenetekre rágerjedt vesztesek között, mint amilyen a kérdező is - lát egy-két témához vágó filmes baromságot, és máris megmagyarázva érzi, miért rühelli őt minden ember, mintha csak tetves lenne, vagy épp miért ekkora szociális csődtömeg.

2010. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/203 anonim ***** válasza:
91%

Az meg csak simán vicc, hogy minden normális emberre itt azt hiszi, biztos isten birkája, meg keresztény, hiszen mi másért is röhögne a sok baromságon amit összehord.


Lásd példának itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..


"Kár a gőzért, engem is kiosztottak a csuhás keresztények, hasonló kérdésekért!-)) "



Te komoylan fogyatékos lehetsz.

Lefogadom be is magyaráztad magadnak, hogy itt mindenki keresztény volt aki alázott.

2010. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/203 anonim ***** válasza:
90%

Érdemes végig olvasni a 13. és 14. oldalt, kérdező elég durván beégeti magát:


13 - http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..


14 - http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..

2010. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/203 BlackSword ***** válasza:
67%

ma 12:33

A segítségnek pedig pont az a lényege, hogy önzetlen legyen... Ha már egyetlen embert jó irányba lehet terelni, akkor ért valamit az életünk... És nem csak azért élünk, hogy felhalmozzuk az élvezeteket...

2010. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/203 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy nem csak azért élünk, hogy élvezzük az életet.

Azért is, hogy alkossunk, hogy nyomot hagyjunk.


De még a legapróbb élvezet kiélése is többet ér, mint segíteni egy ilyen téveszméket tápláló vesztesnek.


Aki hülye az haljon meg, hadd ábrándozzon csak, úgysem fog semmit elérni az életben amíg a kis fantázia világában él.

2010. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/203 BlackSword ***** válasza:
30%
Akkor neked miért fáj az, ha mások segíteni akarnak másoknak???
2010. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!